Amouage Epicпарфумована вода для жінок

6×
Amouage Epic парфумована вода для жінок
Amouage Epic парфумована вода для жінок
100 мл

Код: AMU0149 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Замовляйте продукцію на суму від 1300 грн та оберіть свій ідеальний подарунок у кошику. Акція діє до закінчення товарних запасів.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис парфумів Amouage Epic
Склад

Розкішна парфумована вода Amouage Epic інспірована легендарною арією Турандот відомого композитора Пуччіні. Легенда говорить, що в один прекрасний день композитор закопав вже завершену арію в пісок десь поруч з Шовковим шляхом. Останній акт цієї арії був настільки складним, що жодна людина не була здатна його заспівати.

Саме цю містичну атмосферу Шовкового шляху точно віддзеркалює парфумована вода Amouage Epic. Аромат символізує шлях, яким протягом багатьох століть пересувалися каравани, що везли шовк і інші цінні товари, сотні і сотні кілометрів. Чай, золото, перли та інші дорогоцінні камені з Китаю міняли на дорогоцінний срібний ладан з Оману - легендарної країни, звідки походить ця речовина, яку цінять на рівні золота і яку було так щиро використано у композиції парфуму Epic.

Всі елементи Шовкового шляху майстерно втілені у чарівному ароматі Epic. Кориця разом з ніжними жіночими акордами чаю, пеларгонії та жасмину створює дивну гармонію на початку та у серці парфуму. Фінал парфуму належить багатому поєднанню коренів ірису, ладану, мускусу, амбри, агарового та гваякового дерева.

Парфум Amouage Epic - це теплий аромат, який містично огорне кожну жінку, немов хустка з найтоншого шовку. Він подарує вам відчуття впевненості в собі і підкреслить ваш неповторний шарм. Парфум є дуже елегантним, винахідливим і сміливим. Його унікальний аромат ніколи не загубиться в сірому щоденні й буде постійно нагадувати вам про те, як важливо в житті вміти подолати перешкоди. Парфум з'явився на ринку в 2009 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
тмин, олеандр, кориця
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, Дамаська троянда, чай
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
гваякове дерево, бурштин, мускус, корінь ірису, Ладан, агарове дерево
Тип аромату
Східні, Квіткові

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Epic