Amouage Fate

парфумована вода для чоловіків 100 мл

Amouage Fate парфумована вода для чоловіків 100 мл
Amouage Fate парфумована вода для чоловіків 100 мл
100 мл

Код: AMU0165 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Amouage Fate
100 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Amouage Fate

Пікантна парфумована вода для чоловіків Amouage Fate - це абсолютно новий вимір серед чоловічих парфумів. Унікальне поєднання найкраще підібраних есенцій підкреслить ваш вроджений шарм, який пробудить прийдешня ніч. Цей запах подолає бар'єри не однієї жінки.

Розкішна парфумована вода для чоловіків Amouage Fate є дуже інтенсивною і неспокійною. Верхні тони відкриваються виразним кмином і шафраном. Контрастний мандарин додасть вам відчуття чуттєво солодкої свіжості. Ароматичне серце повне троянд і ладану, які мають на протилежну стать неймовірно п'янкий вплив. Спокусливу гру ночі далі розігрівають екзотичні ноти сандалового дерева, делікатної лакриці та дорогоцінного мускусу, який за всім цим ставить неймовірно спокусливу крапку. Соковиті цитруси в комбінації зі спеціями - немов пристрасний поцілунок, що залишився на вашій шкірі.

Цей парфум ніби створений для чоловіків, які люблять застосувати свої творчі здібності в усіх областях свого життя. Пристрасть, емоції і нескінченне натхнення ховаються в склі флакона з відблисками в кольорах веселки. Золоті деталі на флаконі підкреслюють унікальність цього парфуму. Знак місяця і зірки на зовнішній коробочці нагадують атмосферу ночі. Відкрийте для себе таємниці часу, коли небо освітлюють мільярди зірок, з унікальною парфумованою водою для чоловіків Amouage Fate.

Склад

початкова нота
абсент, імбир, мандарин, тмин, шафран
нота серця
бальзам Copahue, лавандин, Ладан, ладанник, троянда, цмин
кінцева нота
боби тонка, кедр, лабданум, лакриця, мускус, сандалове дерево
Тип аромату
Пряні, Східні

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Fate

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!