Amouage Goldпарфумована вода для чоловіків

1×
Amouage Gold парфумована вода для чоловіків
Amouage Gold парфумована вода для чоловіків
100 мл

Код: AMU0156 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Gold
Склад

Amouage Gold - це деревний квітковий аромат для чоловіків з виразним мускусним акордом. Ця парфумована вода, представлена лондонським парфумерним брендом преміум класу, натхненним багатою та  мальовничою спадщиною свого рідного Султанату Оман, відзначається, як і всі парфуми Amouage, абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Парфумованою водою Gold бренд Amouge демонструє своє розуміння факту, що іноді ніжний дотик є більш звабливим, ніж тверда мачо версія мужності. Amouage Gold м'яко вабить сумішшю глибоких квіткових тонів, зафіксованих акордами цивети, мускусу та амбри і доповнених срібним ладаном - улюбленцем бренду. Дотик пачулі і дубового моху нагадує класичні шипрові парфуми 30-х років. Відомий парфумер Гай Роберт побудував чудову складну композицію з тонами троянди, конвалії і ладану на початку, мирри, жасмину й особливого кореня ірису в серці та амбри, цивети, мускусу, пачулі, дубового моху, кедра і сандалового дерева в основі.

Amouage Gold дає відчуття розкоші та таємниці, викликає враження як від погляду на Aston Martin, що летить у теплу ніч по дорозі над океаном, і нагадує про золотий вік творців парфумів. Це ідеальний аромат для чоловіків, які хочуть наблизитися до вишуканого стилю життя справжнього джентльмена з вибагливим смаком. Чоловік, який носить Amouage Gold, є гордим, культивованим, він пізнав світ і не потребує грубо хизуватися своєю мужністю.

Парфумовану воду Amouage Gold оцінять чоловіки, яким є близький описаний спосіб життя і підхід до унікального способу вираження мужності витонченим і вишуканим стилем. Парфум назавжди причарує тих, хто любить позачасові класичні, елегантно шипрові, деревні квіткові аромати, і, звичайно ж, порадує кожного справжнього джентльмена, який вміє цінувати справжню якість, розкіш і точність на кожному етапі виробництва парфумів. Gold підходить для дня і для вечора, причому протягом усього року. Своєму власникові він завжди забезпечить дотик особливої витонченої елегантності з позачасовим загадковим таємничим відтінком. На чоловіка, що пахне Amouage Gold, обов'язково зверне увагу кожен, навіть мимо волі.

Окрім захоплюючих ароматів, що є результатом процесу виробництва з найсуворішими стандартами якості, у всіх парфумів бренду Amouage привертає увагу також їх розкішна упаковка. Флакон Gold своїм світло-золотим кольором з золотими декоративними елементами викликає натхнення елегантно витонченим дизайном, що свідчить про розкіш. Упаковку доповнює дуже стильна і ніжно витончена коробочка, знову ж таки з золотими елементами.

Amouage Gold - це запах справжнього джентльмена, який віддає перевагу елегантності, вишуканості і витонченому стилю перед більш грубою формою мужності.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
троянда, конвалія, Ладан
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, корінь ірису, миро (смола)
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, бурштин, мускус, кедр, цівета, сандалове дерево, дубовий мох
Тип аромату
Квіткові, Древесний

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Gold