Amouage Honourпарфумована вода для жінок

13×
Amouage Honour парфумована вода для жінок
Amouage Honour парфумована вода для жінок
100 мл

Код: AMU4376 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Замовляйте продукцію на суму від 1300 грн та оберіть свій ідеальний подарунок у кошику. Акція діє до закінчення товарних запасів.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис парфумів Amouage Honour
Склад

Шукаєте аромат, що перетворить вас на фею та подарує незабутні відчуття? Представляємо вам парфумовану воду Amouage Honour, яка немов переносить вас на розквітлу галявину, де ви пурхатимете у своїй шовковистій сукні.

  • східний, квітковий аромат
  • для ніжної жінки
  • підходить для будь-якої події

Склад аромату
Спочатку ваші відчуття полонить пікантний перець, ароматичний коріандр і свіжий ревінь. Серце аромату відкриється нотками солодкої конвалії, ніжного жасмину, гарденії, туберози та гвоздики. В основі аромату лежать акорди делікатної троянди, привабливого кадила, опопонаксу, ветиверу й амбри.

Історія аромату
Аромат Amouage Honour оспівує справжнє кохання, зображене в сюжеті опери Мадам Батерфляй, у якій композитор Пуччіні відтворює трагічну долю японської гейші. Honour – це образ чистої краси, нещасливого кохання й непоправної туги. За словами креативного директора бренду Amouage Крістофера Чонга (Christopher Chong) – це «біла квітка з темним серцем». Аромат був представлений на ринку у 2011 році, а ароматичну композицію створили Александра Карлін і Віолейна Коллас (Alexandra Carlin and Violaine Collas).

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
коріандр, ревінь, чорний перець
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
жасмин, гарденія, конвалія, гвоздика, тубероза
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
шкіра, ветивер, опопонакс, бурштин, Ладан
Тип аромату
Східні, Квіткові

Ми написали про Amouage Honour
Статті

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Honour