Amouage Interludeпарфумована вода для чоловіків

11×
Amouage Interlude парфумована вода для чоловіків
Amouage Interlude парфумована вода для чоловіків
100 мл

Код: AMU0164 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Interlude
Склад

Піддайтеся незабутнім і чуттєвим враженням, які вам подарує справжній вибух ароматів. Східна та тепла парфумована вода для чоловіків Amouage Interlude пропонує сповнене спокою та затишку пристановище, де ви зможете сховатися від хаосу сучасного світу.

  • глибокий аромат диму, бальзамів і деревини
  • абстрактний і духовний, торкається первісних інстинктів 
  • складний і сильний, з відмінною стійкістю

Склад аромату
Прянисті ноти перцю та орегано огортають солодке бальзамічне серце аромату, утворене амброю, лабданумом і опопонаксом. Сильний, димчастий ладан налаштовує на тиху медитацію, звертаючи думки до стародавнього храму. Агарове дерево та пачулі в кінцевих нотах відтворюють атмосферу приглушеного, тьмяного світла, а сандалове дерево пом’якшує гострі контури.

Історія аромату
Interlude, що означає «інтерлюдія», вносить у наш швидкоплинний світ мить спокою. Візуально він уособлює танцівників, що відточують хореографію на даху паризького будинку. У цю мить хаос міста перебуває далеко внизу. Поруч ні душі, і танцюють вони лише для себе самих. Цей неповторний момент дає нам змогу подивитись на життя з іншої перспективи, спрямувавши неспокійні думки вглиб нашого єства.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
орегано, бергамот
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
ладанник, опопонакс, бурштин, Ладан
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
шкіра, пачулі, ноти диму, сандалове дерево, агарове дерево
Тип аромату
Східні, Древесний

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Interlude