Amouage Lyricпарфумована вода для чоловіків

1×
Amouage Lyric парфумована вода для чоловіків
Amouage Lyric парфумована вода для чоловіків
100 мл

Код: AMU4397 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Lyric
Склад

П'янка парфумована вода Amouage Lyric створена спеціально для чоловіків, які не бояться сповна показати свої емоції. Аромат є зухвалим, спокусливим і романтичним одночасно. Він прекрасно доповнить чоловіка в будь-який момент дня.

Східна парфумована вода Amouage Lyric повільно розкривається нотами бергамоту та свіжого лайму. Серце аромату складають теплі тони імбиру, шафрану і мускатного горіха. Чарівні квіти апельсина поєднуються з дягелем і зеленим гальбаном. Основа аромату Lyric складається з деревини сосни, мускусу, екзотичного сандалового дерева, солодкої ванілі й насиченого ладану.

Парфумована вода для чоловіків Amouage Lyric є сміливою і гармонійною. Вона подарує вам відчуття впевненості в собі та підкреслить ваш неповторний характер. Цей аромат перенесе вас на Далекий Схід і створить навколо вас неповторну ауру. Розкішну парфумовану воду Amouage Lyric представили на ринку в 2008 році.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
лайм, бергамот
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
цвіт помаранчу, мускатний горіх, троянда, імбир, Анґелі́ка, шафран
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
сосна, ваніль, мускус, сандалове дерево, Ладан
Тип аромату
Східні, Пряні

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Lyric