Amouage Opus I

парфумована вода унісекс 100 мл

Amouage Opus I парфумована вода унісекс 100 мл
Amouage Opus I парфумована вода унісекс 100 мл
100 мл

Код: AMU0167 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Opus I

Amouage Opus I - деревний, тепло-пряний аромат для чоловіків і жінок. Ця чарівна класична і дуже стійка парфумована вода представлена лондонським парфумерним брендом преміум класу,  натхненним багатою та мальовничою спадщиною свого рідного Султанату Оман, відзначається, як і всі парфуми Amouage, абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Парфумована вода Opus I належить до елітної колекції бренду Amouage. Колекція Library Collection охоплює десять парфумів, створених як непідвладні часу аромати, що не звертають увагу на сучасні модні тенденції. Кожен із гідних уваги чудових ароматів цієї колекції є одою цілісності, оригінальності та майстерності, навіяною спогадами і важливими віхами на шляху людського життя. Парфумовані води Opus позначені кодами від I до X, що наводить на думку про їх статус як повноцінного шедевру в рамках більшої колекції. Всі вони кидають виклик загальноприйнятій класифікації, стирають статеві обмеження і дозволяють своєму власнику створити свою власну унікальну історію. Колекція ароматів Library Collection - це поетична данина мистецтву життя.

Парфумована вода Amouage Opus I є чудовим шипровим (кипарисовим) ароматом, натхненним прагненням до пізнання світу. Відомий парфумер Даніел Маурел створив перший дорогоцінний скарб із серії Library Collection - непідвладний часу класичний аромат, що народився з давнього та воістину майстерного парфумерного мистецтва. Парфумерна композиція Amouage Opus I спочатку відкривається нотками гіркого апельсину, сливи і кардамону. Квітуче серце розбудить всі почуття акордами іланг-ілангу, троянди, жасмину, туберози і конвалії. Основу доповнюють елегантно багаті тони папірусу, кедру, сандалового та гваякового дерева, ладану, бобів тонка і ветіверу.

Парфумовану воду Amouage Opus I оцінять жінки і чоловіки, які віддають перевагу непідвладним часу запахам із глибоким значенням. Вона назавжди причарує тих, хто любить пряні, деревні запахи з квітковим серцем, і, звичайно ж, порадує кожного, хто здатний оцінити справжню якість, розкіш і точність на кожному етапі виробництва парфумів. Opus I підходить для використання протягом дня і вечора в будь-яку пору року. Однак саме в холодні місяці ви особливо оціните теплий характер парфумів. Своєму власникові парфуми завжди додадуть відтінок непідвладного часу стилю і, завдяки своїй смисловій унікальності, допоможуть йому виділитися з натовпу.

Окрім захоплюючих ароматів, що є результатом процесу виробництва з дотриманням найсуворіших стандартів якості, також привертає увагу розкішне пакування всіх парфумів бренду Amouage. Світло-жовтий флакон Opus I із привабливо округлими формами та золотими прикрасами надихає своїм елегантно витонченим дизайном, що свідчить про розкіш. Упаковку доповнює дуже стильна, ніжно проста і витончена світла коробка з оригінальним елементом печатки.

Amouage Opus I - це прекрасний непідвладний часу класичний аромат, натхненний прагненням до пізнання світу.

Склад

початкова нота
гіркий апельсин, кардамон, слива
нота серця
жасмин, ілінг-іланг, конвалія, троянда, тубероза
кінцева нота
боби тонка, ветивер, гваякове дерево, кедр, Ладан, папірус, сандалове дерево
Тип аромату
Шипрові

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Opus I

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!