Amouage Opus III

парфумована вода унісекс 100 мл

1×
Amouage Opus III парфумована вода унісекс 100 мл
Amouage Opus III парфумована вода унісекс 100 мл
100 мл

Код: AMU0169 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Opus III

Amouage Opus III являє собою східний квітковий аромат із пудровою нотою для чоловіків і жінок. Ця класична парфумована вода представлена лондонським парфумерним брендом преміум класу,  натхненним багатою та мальовничою спадщиною свого рідного Султанату Оман, відзначається, як і всі парфуми Amouage, абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Парфумована вода Opus III належить до елітної колекції бренду Amouage. Колекція Library Collection охоплює десять парфумів, створених як непідвладні часу аромати, що не звертають увагу на сучасні модні тенденції. Кожен із гідних уваги чудових ароматів цієї колекції є одою цілісності, оригінальності та майстерності, навіяною спогадами і важливими віхами на шляху людського життя. Парфумовані води Opus позначені кодами від I до X, що наводить на думку про їх статус як повноцінного шедевру в рамках більшої колекції. Всі вони кидають виклик загальноприйнятій класифікації, стирають статеві обмеження і дозволяють своєму власнику створити свою власну унікальну історію. Колекція ароматів Library Collection - це поетична данина мистецтву життя.

Парфумована вода Amouage Opus III - це прекрасний квітково-деревний пудровий аромат, натхненний художньою та науковою сторонами творчого процесу -від найбільш похмурих моментів розчарування до спалаху просвітління та відкриття. Відомий парфумер Карін Віншон Спегнер створила третій скарб із серії Library Collection - непідвладний часу класичний аромат, що народився з давнього та воістину майстерного парфумерного мистецтва. Парфумерна композиція Amouage Opus III спершу відкривається квітковими нотами мімози, гвоздики і жарновця, доповненими акордами мускатного горіха і чебрецю. У самому серці відчувається запах фіалки, жасмину, іланг-ілангу і квітів апельсина, а основа складається з багатих східних тонів ароматних квітів амбретте, мускусу, папірусу, кедру, сандалового і гваякового дерева, бензоїну, ванілі та ладану.

Парфумовану воду Amouage Opus III оцінять жінки і чоловіки, які віддають перевагу непідвладним часу запахам із глибоким значенням. Вона назавжди причарує тих, хто любить квітково-деревні запахи із східним акцентом, і, звичайно ж, порадує кожного, хто здатний оцінити справжню якість, розкіш і точність на кожному етапі виробництва парфумів. Opus III підходить для використання протягом дня і вечора в будь-яку пору року. Проте в теплу пору року найкраще відчуваються саме східні ноти цього аромату. Своєму власникові парфуми завжди додадуть відтінок непідвладного часу стилю і, завдяки своїй смисловій унікальності, допоможуть йому виділитися з натовпу.

Окрім захоплюючих ароматів, що є результатом процесу виробництва з дотриманням найсуворіших стандартів якості, також привертає увагу розкішне пакування всіх парфумів бренду Amouage. Флакон Opus III загадкового тьмяно-світлого кольору з привабливо округлими формами та золотими прикрасами надихає своїм елегантно витонченим дизайном, що є ознакою розкоші. Упаковку доповнює дуже стильна, ніжно проста і витончена світла коробка з оригінальним елементом печатки.

Amouage Opus III - це вічний класичний аромат, сповнений життя та натхненний усіма аспектами творчого процесу.

Склад

початкова нота
гвоздика, мімоза, мускатний горіх, рокитник, чебрець
нота серця
жасмин, ілінг-іланг, фіалка, цвіт помаранчу
кінцева нота
бензоїн, ваніль, гваякове дерево, кедр, Ладан, мускус, папірус, сандалове дерево
Тип аромату
Квіткові, Східні

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Opus III

Додати нову рецензію

5.0
1 оцінка
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження