Amouage Opus VI

парфумована вода унісекс 100 мл

2×
Amouage Opus VI парфумована вода унісекс 100 мл
Amouage Opus VI парфумована вода унісекс 100 мл
100 мл

Код: AMU0172 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Amouage Opus VI
100 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Amouage Opus VI

Парфумована вода Amouage Opus VI є втіленням всіх форм істинної романтичної любові. Ця парфумована вода представлена лондонським парфумерним брендом преміум класу,  натхненним багатою та мальовничою спадщиною свого рідного Султанату Оман, відзначається, як і всі парфуми Amouage, абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Парфумована вода Opus VI належить до елітної колекції бренду Amouage. Колекція Library Collection охоплює десять парфумів, створених як непідвладні часу аромати, що не звертають увагу на сучасні модні тенденції. Кожен із гідних уваги чудових ароматів цієї колекції є одою цілісності, оригінальності та майстерності, навіяною спогадами і важливими віхами на шляху людського життя. Парфумовані води Opus позначені кодами від I до X, що наводить на думку про їх статус як повноцінного шедевру в рамках більшої колекції. Всі вони кидають виклик загальноприйнятій класифікації, стирають статеві обмеження і дозволяють своєму власнику створити свою власну унікальну історію. Колекція ароматів Library Collection - це поетична данина мистецтву життя.

Парфумована вода Amouage Opus VI сповнена інтенсивних деревних нот, які підсилюють пристрасть і захоплення, що супроводжує кожну фатальну любов. Спершу аромату розкривається пікантними есенціями найкращого сичуаньського перцю. П'янкі ноти ладану повільно поєднуються із серцем аромату. Екзотичне пачулі змусить ваші почуття танцювати і разом з сандалом створює фінал цієї захоплюючої композиції. Парфумована вода-унісекс Amouage Opus VI прекрасно доповнить чоловіка і жінку з романтичної душею. Аромат заворожує всі ваші почуття і підкреслить вашу невловиму унікальність.

Парфумовану воду Amouage Opus VI оцінять жінки і чоловіки, які віддають перевагу запахам з глибоким значенням і абсолютною непідвладністю часу. Вона назавжди причарує тих, хто любить деревні запахи, і, звичайно ж, порадує кожного, хто здатний оцінити справжню якість, розкіш і точність на кожному етапі виробництва парфумів. Opus VI підходить для використання протягом дня і вечора в будь-яку пору року. Своєму власникові парфуми завжди додадуть відтінок непідвладного часу стилю і, завдяки своїй смисловій унікальності, допоможуть йому виділитися з натовпу.

Окрім захоплюючих ароматів, що є результатом процесу виробництва з дотриманням найсуворіших стандартів якості, також привертає увагу розкішне пакування всіх парфумів бренду Amouage. Флакон Opus VI загадкового тьмяно-світлого кольору з привабливо округлими формами та золотими прикрасами надихає своїм елегантно витонченим дизайном, що є ознакою розкоші. Упаковку доповнює дуже стильна, ніжно проста і витончена світла коробка з оригінальним елементом печатки.

Amouage Opus VI є втіленням всіх форм істинної романтичної любові.

Склад

початкова нота
Ладан, ром, Сичуанский перець
нота серця
земляний мигдаль, обвойник, пачулі
кінцева нота
амбранум, ладанник, сандалове дерево
Тип аромату
Пряні, Східні

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Opus VI

Додати нову рецензію

5.0
2 оцінка
2
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження