Amouage Ubarпарфумована вода для жінок

6×
Amouage Ubar парфумована вода для жінок
Amouage Ubar парфумована вода для жінок
100 мл

Код: AMU0184 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Amouage Ubar
Склад

Amouage Ubar являє собою східний квітковий аромат для жінок із фруктовими і деревними акордами. Ця парфумована вода від незалежного парфумерного бренду, що знаходиться в Лондоні та черпає творчі ідеї з багатої і мальовничої спадщини свого рідного Султанату Оман, пропонує піднесений квітковий аромат із теплим пристрасним серцем, і, як і всі парфуми Amouage, відзначається абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Парфумована вода Ubar, названа на честь давно зниклого арабського міста, яке археологи знайшли в 1992 році, є фантазією про таємниці цього чарівного і розкішного місця. Творці парфумів з Creations Aromatiques віддзеркалили у Amouage Ubar запах повернення раю з відгомонами бергамоту й конвалії, що доповнюють величну дамаську троянду і вічну присутність сандалового дерева. Ароматична композиція парфумованої води Ubar спершу відкривається цитрусовими нотами вічнозелених кущів літсея кубеба, мандарину, листя фіалки й апельсину. У серці аромату відчувається запах жасмину, квітів апельсина, іланг-ілангу, туберози, фрезії, лілії і рожевого дерева, а його основу складають акорди сандалового дерева, пачулі, ветівера, копайського бальзаму, ванілі й бурштину.

Amouage Ubar пропонує захоплюючий взаємозв'язок абсолютно найкращих інгредієнтів. Початкові дзвінкі ноти цієї парфумованої води змінюються свіжістю троянди, а потім - ледь сповільненими й чуттєвими акордами, щоб досягти кульмінації в розкішному деревному фіналі, який свідчить про те, що цей аромат створено для зрілої жінки, а не для молоденької дівчини. Парфумована вода Amouage Ubar зокрема сподобається жінкам, що люблять майстерно підібрані квіткові аромати з розкішним деревним акцентом. Потішить вона також кожну даму, здатну оцінити справжню якість і точність на кожному етапі виробництва парфумів.

Amouage Ubar ідеально підходить для пізнього літнього вечора, коли повністю розкривається її зріла жіночність. У той же час запах є також досить свіжим, тож його можна носити і протягом дня. Ви можете використовувати його не тільки влітку, але й завжди, коли бажаєте додати в свій день трохи літа. Своїй власниці Amouage Ubar подарує розкішний доторк зрілого стилю, освіжить і водночас зігріє її зсередини своїм пристрасним серцем.

Окрім прекрасних ароматів, що є результатом процесу виробництва з дотриманням найсуворіших стандартів якості, також привертає увагу чудове пакування всіх парфумів бренду Amouage. Флакон Ubar світло-золотистого кольору із золотими прикрасами надихає елегантно витонченим дизайном, що свідчить про розкіш. Упаковку доповнює дуже стильна й елегантна коробка золотого кольору.

Amouage Ubar - це аромат із палким серцем для зрілих жінок.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
Litsea Cubeba, помаранч, мандарин, листя фіалки
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
цвіт помаранчу, жасмин, конвалія, ілінг-іланг, тубероза, фрезія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, ваніль, ветивер, бурштин, бальзам Copahue, сандалове дерево
Тип аромату
Східні, Квіткові

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Ubar