Перейти до основного вмісту

Apivita

Бджоли — це творці природи, вони є джерелом життя.

Якби бджоли зникли, наш світ був би ніщо.

Компанія APIVITA дбає про бджіл у рамках усієї своєї діяльності.

Давайте трохи детальніше розглянемо наш «бджолиний вулик» APIVITA.

Це відео було створено для компаній APIVITA та Cosmetics Europe компанією BBCStoryWorks Commercial Productions.

Дізнатися більше: https://essentialsfordailylife.cosmeticseurope.eu/about.html

весь текст скритий текст

Про бренд Apivita

Натуральна. Ефективна. Холістична. Саме такою є косметика Apivita з сонячної Греції з цілісним підходом до краси, гармонії та здоров’я. Ця косметика підтримує збалансований і гармонійний спосіб життя, використовує лише високоякісну натуральну сировину, без фталатів, силіконів і мінеральних олій.

 

У 1972 році бренд Apivita створили молоді грецькі фармацевти Нікос і Нікі Кутсіан. Їх надихнуло бджільництво, грецька природа та холістичний підхід Гіппократа. Назва Apivita походить від латинських слів Apis (бджола) та Vita (життя), адже саме продукти бджільництва є важливими компонентами в цій косметиці.

Спробуйте косметику Apivita й подивіться, як вона впливає на шкіру. Спробуйте популярну зволожувальну лінійку Apivita Aqua Beelicious, засоби з антивікової лінійки Apivita Bee Radiant, очищувальну косметику для шкіри Apivita Cleansing або ефективні маски для шкіри Apivita Express Beauty. Варто відзначити зміцнювальний крем і сироватку Apivita Queen Bee, спрей проти випадіння волосся Apivita Hair Loss або засоби проти зморшок Apivita Wine Elixir.

весь текст скритий текст