Ardell Duoклей для штучних вій

5×
Ardell Duo клей для штучних вій
Ardell Duo клей для штучних вій
7 гр
250грн.

Код: ARD2109 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 10.12.2020
Особисте отримання
четвер 10.12.2020

Опис продукту Ardell Duo

Вії, як у ляльки? Клей для накладних вій Ardell Duo допоможе вам наростити довгі та густі вії за лічені секунди, щойно ви цього забажаєте. Клей надійно закріпляє накладні вії точно на коренях природних вій, тож вам не доведеться турбуватися про те, що вони відклеяться протягом дня. А оскільки він залишається прозорим, ніхто нізащо не здогадається про невеличку хитрість, яка так вдало підкреслює вашу красу.

Властивості:

  • не подразнює очі та повіки
  • тримає накладні вії на повіці впродовж усього дня
  • не пошкоджує природні вії
  • після висихання стає абсолютно непомітним

Спосіб нанесення:
Необхідну кількість клею нанесіть на основу накладних вій і делікатно приклейте їх до повіки. Дбайте про те, щоб накладні вії прилягали до коренів ваших природних вій. Завдяки цьому вони матимуть природний вигляд і не відклеюватимуться.

Про бренд Ardell

Американська компанія Ardell спеціалізується на створенні накладних вій. У 1971 році її заснувало подружжя Арнольда (Arnold) та Сідел Міллер (Sydell Miller). Незабаром їх перший виріб Duralash Individual швидко завоював популярність, що призвело до подальшого розширення портфоліо. Сьогодні Ardell є одним з найуспішніших і найпопулярніших у світі брендів у цьому сегменті ринку. Одним із її гасел є: «Для кожної жінки, для кожної події, для кожного способу життя».

В асортименті Ardell ви можете знайти накладні, пучкові, одинарні та інші вії багатьох різних стилів. Переважна більшість з них виготовлена зі стерилізованого людського волосся. Вони дуже ефектні, легко накладаються та знімаються. Особливої уваги заслуговують також практичні аксесуари — клей, пензлики, щіточки для брів тощо.

Вироби Ardell відзначаються високою якістю та розумною ціною. Їх унікальність засвідчує те, що їх використовує низка голлівудських візажистів. Бренд Ardell, звичайно, зацікавить всіх тих, хто прагне мати прекрасний і незабутній вигляд, хто є розбірливим і не задовольняється малим або намагається бути привабливим для протилежної статі.

Оцінка Ardell Duo5