AvèneSun Sensitive захисний спрей для засмаги SPF 50+

Avène Sun Sensitive захисний спрей для засмаги SPF 50+
Avène Sun Sensitive захисний спрей для засмаги SPF 50+
Рекомендована роздрібна ціна
831грн.

Заощадьте 50%
200 мл
410грн.

Код: AVE01781 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 03.11.2021
Особисте отримання
середа 03.11.2021

Опис Avène Sun Sensitive
Властивості

Ваша шкіра дуже чутлива до прямого сонячного проміння й легко згорає? Захисний спрей для засмаги Avène Sun Sensitive SPF 50+ містить речовини, призначені спеціально для чутливої шкіри. Адже до його складу входить мінімальна кількість фільтрів, котрі, однак, є дуже стабільними та тривало ефективними. Завдяки цьому вони можуть забезпечити надійний і дуже високий захист від УФБ- та довгих і коротких УФА-променів.

Сильний антиоксидант Pre-Tokoferyl на клітинному рівні забезпечує захист шкіри від вільних радикалів, а термальна вода Avène моментально заспокоює її. Завдяки легкій нежирній текстурі захисний спрей Avène Sun Sensitive легко наноситься та швидко поглинається, не залишаючи ані жирної плівки, ані білих плям на одязі.

Властивості:

  • захищає чутливу шкіру від ультрафіолетового УФА/УФБ-випромінювання
  • заспокоює шкіру, запобігаючи її подразненню
  • запобігає дії вільних радикалів
  • легко розтирається, не залишає жирної плівки та білих плям
  • водостійкий засіб
  • ідеальний як для обличчя, так і всього тіла

Склад:

  • стабільні ультрафіолетові фільтри — забезпечують захист від УФА/УФБ-променів
  • антиоксидант Pre-Tokoferyl — захищає шкіру від вільних радикалів
  • термальна вода Avène — заспокоює шкіру під час перебування на сонці

Спосіб нанесення:
Наносьте приблизно за 20 хвилин до запланованого перебування на сонці. Використовуйте в достатній кількості. Для підтримки рівня захисту регулярно повторюйте процедуру, особливо за надмірного потовиділення, після купання або витирання рушником. Не залишайтеся на сонці надто довго навіть у разі застосування сонцезахисного крему.

Властивості

вид упаковки
спрей
Тип шкіри обличчя
чутлива
Тип шкіри
чутлива
Захисний фактор SPF
дуже високий захист (SPF 50+)

Про бренд Avène

Косметика Avène | Бренд Avène несе в собі силу термальної води, яка черпає свою силу в серці планети. Маленьке селище в горах на підні Франції стало відомим завдяки цілющій силі своїх термальних вод. Кожного року спеціалісти та лікарі доводять, що завдяки своїм властивостям, термальна вода Avène легко бореться та лікує атопічний дерматит, псоріаз та опіки. Ефективність термальної води була відома  вже з 1736 року, за цей час було проведено більше 300 клінічних досліджень, які підтверджують ефективність термальної води Avène і продукції з її вмістом. В основі всіх продуктів косметичного бренду лежить термальна вода, яка має унікальні цілющі властивості, збагачена мікроелементами та мінералами, містить низький ступінь PH та багата на кварц, залізо, цинк, срібло та фтор, які в свою чергу заспокоюють шкіру та надають унікальний догляд.

Незабаром джерело Saint Odile стало національним надбанням та на його місці був збудований пансіонат, а в 1975 році  його власником став аптекар Pierre Fabre, який на місці джерела створив центр гідротерапії, який щорічно приймав до 2500 пацієнтів. В 1990 році на ринку була представлена серія Eau thermale Avène. Ретельний вибір компонентів, високі стандарти та лікувальні властивості термальної води в поєднанні постійних досліджень нових активних речовин, надає бренду Avène  провідну позицію в рейтингу дермакосметики. Косметика Avène розробила унікальну серію продуктів, спеціально призначену для всіх трьох ступенів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої та атопічної.

Вся продукція Avène виготовляється під дерматологічним контролем та проходить всі ступені тестування на гіппоалергеність. Компанія пропонує широкий вибір серій косметики для всіх ступенів чутливості шкіри. Avène – єдиний косметичний бренд, який пропонує засоби для всіх різновидів чутливості шкіри: чутливої, надчутливої, атопічної, та серію для інтолерантного типу шкіри. Спеціальний аплікатор запобігає потраплання повітря до продукту та винекненню бактерій. Головною перевагою косметики Avène  є відсутність консервантів, емульгаторів та ароматизаторів. Всі вищезгадані фактори зробили  косметику Avène No. 1 у Франції та в Європі.

Оцінка Avène Sun Sensitive