BaByliss PRO Brush Collection Ceramic Pulse керамічна щітка для волосся для волосся

4×
BaByliss PRO Brush Collection Ceramic Pulse керамічна щітка для волосся для волосся
BaByliss PRO Brush Collection Ceramic Pulse керамічна щітка для волосся для волосся
BABCB4E Ø 52 mm
230грн.

Код: BBL2201 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 28.04.2021

Опис BaByliss PRO Brush Collection Ceramic Pulse

Кругла щітка для волосся BaByliss PRO Brush Collection Ceramic Pulse — це незамінний помічник під час постійної укладки феном.

Властивості:

  • ідеально підходить для укладки феном
  • має ввігнуту форму та пришвидшує висушування
  • допомагає надати об'єму гривці
  • запобігає розпушуванню

Спосіб використання:
Ви можете обрати розмір щітки відповідно до довжини та густоти вашого волосся. Кругла щітка підходить для термостайлінгу за допомогою фена.

Про бренд BaByliss PRO

BaByliss Pro - це французський бренд, який займається виробництвом електричних стайлінгових приладів для волосся преміум якості. Компанія була заснована в 60-х роках минулого сторіччя, коли відомий паризький перукар створив першу плойку для завивки волосся. Вся техніка BaByliss Pro підходить як для професійного, так і для домашнього використання.
Бренд BaByliss Pro пропонує широкий асортимент різноманітних типів прасок для волосся, плойки для завивки, техніку для стрижки, фени та аксесуари для волосся. BaByliss Pro співпрацює зі знаменитостями світу моди і професійними перукарями, постійно розробляючи нові технології.
Пристрої BaByliss Pro характеризуються високою якістю та унікальним підбором технологій для кожного типу волосся. Продукція BaByliss Pro надзвичайно ефективна і делікатна до волосся, завдяки цим властивостям відома та популярна у всьому світі.

Оцінка BaByliss PRO Brush Collection Ceramic Pulse4