BaByliss Steam Shine Styler ST496E парова праска для волосся

BaByliss Steam Shine Styler ST496E парова праска для волосся
BaByliss Steam Shine Styler ST496E парова праска для волосся

Код: BBS02464 | Зараз цей продукт недоступний

Опис BaByliss Steam Shine Styler ST496E
Властивості

Паровий випрямляч для волосся BaByliss Steam Shine Styler допоможе вам створити ідеально гладеньку зачіску. Для випрямлення пристрій застосовує високий тиск пари, що запобігає пошкодженню волосся.

Властивості:

  • можливість регулювання температури
  • LED-дисплей
  • швидкий нагрів

Спосіб використання:
Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.

Властивості

тип пристрою
підключення від мережі

Про бренд BaByliss

Бренд BaByliss — втілення уявлення про професійний догляд за волоссям. Цю компанію було засновано в чудову та яскраву епоху 60-х років минулого століття. На екранах постійно з’являлась Бріжіт Бардо (Brigitte Bardot), дівчата втрачали свідомість на концертах гурту The Beatles, а Париж був місцем, де відбувалися найцікавіші події в історії світової моди.

Десь поблизу Ейфелевої вежі над своєю ідеєю працював перукар Рене Лельєвр (René Leliévre). Саме в його студії побачили світ перші електрощипці для волосся. Успіх не змусив на себе довго чекати — революційний пристрій став хітом, а бренд BaByliss набув популярності.

Згодом компанія BaByliss стала одним із лідерів на світовому ринку, а також найбільш популярним брендом у Європі в категорії вирівнювання волосся. Зараз пристрої BaByliss для догляду за волоссям використовують як дома, так і в салонах у більш ніж 60 країнах світу.

Оцінка BaByliss Steam Shine Styler ST496E