Перейти до основного вмісту

Як створити ідеально червоні губи

Червона помада: від яскраво-вишневого до елегантного Мерло. Цей класичний відтінок помади не тільки в тренді, але й привертає увагу до ваших пишних губ.

Основа

Підготуйте ідеальну основу за допомогою праймера для губ.

Створіть контур губ

Контур – запорука довготривалого макіяжу губ. Він запобігає розмазуванню губної помади й творить справжні чудеса, додаючи об’єму нерівним і тонким губам. Почніть з окреслення центру верхньої губи, потім проведіть коротку лінію по центру нижньої губи. Завершіть промальовування контурів від країв губ.

Нанесіть помаду

Губні помади надають макіяжу губ певного «je ne sais quoi» – вони абсолютно необхідні для створення ідеального образу. За допомогою пензлика нанесіть помаду на губи, не виходячи за контури. Вибираючи помаду, переконайтеся, що вона забезпечує оптимальне покриття, має гарну інтенсивність кольору, шовковисту консистенцію й тривалий ефект.

Ми рекомендуємо: якщо у вас немає пензлика для губ, ви можете використовувати щільний пензлик для тіней або пензлик для стрілок.

Довготривалий результат

Використовуйте засіб для фіксації, щоб помада трималася всю ніч. Засіб Magic Fix створює невидимий захисний шар на ваших губах під час фіксації помади, запобігаючи вицвітанню кольору й розмазуванню в складках ваших губ.

Ми рекомендуємо: перед нанесенням помади переконайтеся, що ваші губи достатньо зволожені. Якщо у вас тонкі губи, уникайте матових відтінків.