Перейти до основного вмісту

BACK TO COOL: Найкращі засоби для глибокого відновлення волосся, які слід наносити перед сном

15.09.2017

Notino

Читання на 3 хвилини

Осінь просто створена для відпочинку та ретельного догляду за своєю зовнішністю. Не забувайте про власне волосся! Під час спекотних літніх днів волосся піддавалося впливу сонячних променів і хлорованої води. Отже, тепер необхідно подбати про його глибоке відновлення!

 

Для вашого волосся буде надзвичайно корисним, якщо ви нанесете відновлювальну маску на 15-20 хв. один раз на тиждень. Але якщо ви бажаєте справді інтенсивного відновлення сухого, пошкодженого чи пофарбованого волосся, нанесіть живильну маску чи олійку на ніч.

На сон ми витрачаємо досить багато часу, то чому б не використати його для застосування засобів із тривалим ефектом дії? Поки ви будете спати, ваше волосся отримає всі необхідні поживні речовини, щоб знову набути гнучкості, блиску та сили.

Гарне волосся вимагає нескінченного догляду: миття якісними засобами, стрижка кінчиків і, безперечно, зволоження та достатнього живлення. Оберіть відновлювальну маску чи бальзам, які слід наносити перед сном, зекономте час і насолоджуйтесь очевидними результатами!

Вагаєтесь, які маски та бальзами для відновлення волосся під час сну найкращі? Ознайомтесь із топ-3 засобів!

1) Alterna Caviar Treatment

Якщо ви шукаєте відновлювальну маску, яка буде діяти цілу ніч, тоді Alterna Caviar Treatment саме те, що вам потрібно! Це ефективний догляд, що відновлює пошкоджене волосся, повертає йому життєву силу та запобігає його пошкодженню. Миттєво поглинається, не залишаючи жирних плям на подушці. Вранці легко змивається водою. За умови використання хоча б раз на тиждень ви побачите швидкий результат.

2) Gestil Wonder

Gestil Wonder — це ефективний засіб для регенерації волосся, який за ніч здатен істотно відновити навіть дуже пошкоджене, хімічно оброблене та пофарбоване волосся. Засіб запобігає появі посічених кінчиків і повертає волоссю м'якість та вологу. Завдяки регулярному використанню ваше пошкоджене волосся набуде природного вигляду.

3) NIOXIN Intensive Treatment

Прокиньтесьз сильнішим і густішим волоссям! Інноваційний нічний засіб NIOXIN Intensive Treatment запобігає випадінню волосся та повертає йому силу. Містить комплекс антиоксидантів Nioxydine24, що сприяє збільшенню густоти волосся завдяки нейтралізації вільних радикалів у шкірі голови. Ваше волосся буде більш сильним і гнучким, а ваша зачіска набуде об'єму.