Перейти до основного вмісту

Парфуми Givenchy

01.03.2013

Notino

Читання на 3 хвилини

Парфуми Givenchy

Парфуми Givenchy відрізняються своєю неповторною елегантністю, втілюють в собі чуттєвість та символізують чисту красу. Однак спочатку, засновник бренду Hubert de Givenchy, оголосив девізом своєї компанії – одягнути всіх жінок світу. Це гасло каже нам, що звичайно, на першому плані для бренду Givenchy завжди були жінки. Проте цей факт не означає, що ми забули роботи відомого дизайнера моди для чоловіків. В решті-решт, під його керівництвом створено ряд розкішних чоловічих колекцій, модні аксесуари, і останнє, але не менш важливе, це надзвичайний аромат для чоловіків!

Історія Givenchy

Яким чином француз Hubert de Givenchy досяг неймовірної, можна навіть сказати, казкової кар'єри? Любов до моди підліток Hubert відчував в собі завжди, тому вирішив в 17 років поїхати до Парижу, де він почерпнув значний досвід у багатьох відомих французьких дизайнерів, так як працював помічником у кількох модних салонах. У 1952 році, він нарешті вирішив відкрити свій власний салон. Відомі свої моделі з першої колекції Givenchy дизайнер вперше показав в своєму домі в парку Монсо. Це шоу в «Будинку моди» стало сенсацією. Коли кутюр’є в 1955 році прибув до Нью-Йорка, то був уже відомим, і зустрівся зі своєю наступною великою мрією актрисою Марлен Дітріх, а також з відомим дизайнером Крістобалем Баленсьяга, який був у Нью-Йорку і дуже допомагав Givenchy.

Givenchy в світі кіно

Іншою визначною подією в житті Hubert de Givenchy, була зустріч з актрисою Audrey Hepburn, після того як він почав проектувати сукні для світу кіно. Його кар'єра дійсно стрімко зростала, а клієнтками ставали й інші відомі жінки, для яких модельєр пошив сукні – це герцогиня Віндзор, принцеса Монако Грейс Келлі та перша леді США Жаклін Кеннеді. У своєму житті Givenchy завоював безліч нагород і навіть був посвячений у лицарі.

Парфуми Givenchy

Аромати Givenchy досить складні, новаторські і оригінальні. Як і в моді, так і в проектуванні парфумів для кумира головною була жінка, яка надихала творця бренду Givenchy. Перший аромат L'Interdit був запущений в 1957 році і відразу ж став хітом продажів. Парфуми Givenchy стали дуже популярними для багатьох жінок, особливо аромат Hot Couture, який був розроблений спеціально для дам, що шукають справжню елегантність і якість. Простий, але ефективний склад зробив Hot Couture шедевром, який може витримати різні часи та різні тенденції моди. Ще один дуже популярний жіночий аромат Ange Ou Demon виділяється своєю грайливістю духу і легкою провокацією. Останнім часом також стала дуже популярною пара жіночого та чоловічого ароматів під назвою Givenchy Play, які символізують вихід з сірої буденності з чистим розумом і свободою. Обличчям даного аромату став популярний співак і секс-символ Justin Timberlake, який додав ексклюзивній рекламній кампанії парфумів свого легкого шарму і харизми.