Перейти до основного вмісту

Найкращі парфуми для наречених: аромати, яким варто сказати «ТАК»

09.04.2024

Jana Krajco

Читання на 4 хвилини

Перед весіллям потрібно подбати про незліченну кількість речей, тож про парфуми ви думаєте в останню чергу? Або ви вже маєте улюблений аромат і збираєтесь узяти саме його? Ми пояснимо, чому тема весільних парфумів варта особливої уваги.

Аромати завжди нерозривно пов’язані зі спогадами, й невдовзі у вас з’явиться один із найважливіших. Щоразу, коли ви в майбутньому натраплятимете на знайомі нотки, ви уявлятимете себе в тій самій білій сукні й безмежно закоханою. Це, ймовірно, не спрацює з вашими звичними парфумами, тож одна з найбільш значущих подій вашого життя заслуговує на власний аромат. Спробуймо його обрати.

Пошук ідеального варіанту

Весільний аромат знайти непросто – лиш трохи легше, ніж кохання всього вашого життя. Хоча б тому, що він має бути особливим. То що ж може вплинути (хоч і необов’язково) на ваш вибір?

Унікальні парфуми для неповторного дня

1. Місце й час

Весілля на піщаному середземноморському узбережжі вимагає іншого аромату, ніж традиційне вінчання в церкві чи можливість сказати «Так» на зеленій галявині. Отже, сезон, конкретний час, місце й загальний настрій весілля є гарною відправною точкою для вибору парфумерної композиції. 

2. Весільна сукня

Напевно, ви обирали весільну сукню відповідного до свого унікального стилю та індивідуальності. І для кожного стилю пасує дещо інший тип аромату. До бохо-сукні підійдуть натуральні деревні аромативетивер і тонкі відтінки цитрусів. Для ніжних романтичних моделей – ванільні аромати, відтінки сандалового деревалаванди й фруктові тони. А квіткові аромати з акордами жасминутроянди, туберози або гіацинта чудово поєднуються з класикою. 

3. Символіка

Вас приваблюють невипадкові збіги подій? Чимало інгредієнтів у жіночих парфумах мають прихований сенс і можуть відмінно підкреслити весь символізм цього дня. Якщо ви обрали півонії для весільного букета, нехай вони звучать й у вашому ароматі. Їх називають «квітами шлюбу» і вони є символом сімейного щастя і безтурботного життя. Лаванда відсилає до елегантності, чистоти й відданості, тоді як жимолость асоціюється з вірністю та вічним коханням.   

4. Перебувайте в гармонії 

У день весілля ви назавжди поєднаєте свої життя разом, тож чому б не узгодити аромати зі своїм партнером? Можна знайти парфуми з однаковими інгредієнтами або характером, обрати чоловічу й жіночу версії одного аромату або зупинити свій вибір на парфумах унісекс

Оберіть романтичну композицію

5. Довіряйте своєму носу

Якщо ж ви маєте іншу ідею щодо парфумів на весілля, відкиньте всі правила й дійте рішуче. Хочете залишити свій улюблений аромат, тому що він приносить вам щастя? Нехай так. Звернетеся до парфумів із першого побачення? От де справжня романтика! Не можете вибрати з-поміж двох ароматів і нанесете обидва? Чом би й ні? Нареченій можна все. Головне, щоб ви почувалися чудово.

Випробувальний термін

Якщо й існує день, коли хочеться менше небажаних сюрпризів, то це день вашого весілля. Тому приміряйте нові парфуми за кілька тижнів до події, так само, як свою сукню або туфлі. З’ясуйте, як розкриваються окремі інгредієнти, як довго вони діють, скільки саме їх потрібно... І перевірте, як вони впливають на вашого партнера або інших близьких людей. 

День Х

Ось і настав цей момент. Макіяж зроблено, гарнішої зачіски у вас іще ніколи не було, і все, що залишилося зробити – це зняти атласний халатик і вдягнути казкову сукню. Зараз саме час згадати про парфуми. Наносьте їх на чисту зволожену шкіру. Якщо потрібне додаткове зволоження, візьміть крем для тіла з тієї ж серії, що й ваш аромат. Нанесіть парфуми на пульсові точки на шиї, за вухами й на зап’ястки й дайте всотатися всім інгредієнтам аромату. Тепер можна вдягнути сукню, доповнити її ретельно підібраними прикрасами й промовити найголовніше «так» свого життя. 

Порада наостанок? Обирання весільних парфумів повинно бути в радість, а не зайвим клопотом. Тож насолоджуйтесь!