Перейти до основного вмісту

Ванільні парфуми

Солодкий, підбадьорливий і афродизіачний аромат, який здавна використовувався для спокуси. Всім відомий приємний аромат ванілі: він покращує настрій, знімає стрес і надає відчуття ейфорії. Проте, як його виробляють? Ваніль отримують з капсул ванільного дерева - неначе кущі орхідей з красивими жовтими квітами. Сама вона родом з Мексики, де її любили та шануваои як стародавні толтеки, так і ацтеки. Сьогодні цю рослину також вирощують на Карибах, в Індонезії та на Мадагаскарі, котрий є найбільшим виробником ванілі у світі.

 

Характер запаху ванілі:


Солодкий, приємний і вишуканий аромат. Бурбонська ваніль має злегка дерев’яний димний аромат.

Як отримати запах ванілі:


Ванільні капсули збирають недозрілими приблизно через 8 місяців від початку цвітіння. Згодом їх сушать і ферментують, під час чого в стручках утворюються кристали ароматичної ванілі, що відповідає за чудовий солодкий аромат і смак ванілі. Весь процес дуже складний і дорогий, тому сьогодні запах ванілі часто виробляється синтетично, його називають ванілін.

Ванільні духи дуже спокусливі, але вони не виглядають дешево або не оригінально. Полюбіть їхній теплий аромат та оберіть найкращі  ванільні парфуми для себе!

весь текст скритий текст