Перейти до основного вмісту

Calvin Klein - хто він?

23.05.2012

Notino

Читання на 5 хвилин

Відомий на весь світ модний дизайнер Calvin Klein народився в 1942 році в Бронксі, США. Його батьки, венгерські євреї, переїхали до Америки і залишилися там.

Calvin Klein - хто він?

Вже в підлітковому віці Calvin малював жіночі фігури, одягнені у різноманітні вбрання. Поступово це захоплення переросло у любов і свої здібності молодий юнак розвивав у школі High School of Art and Design, а пізніше навчався в університеті Fashion Institute of Technology.

В 1968 році, разом зі своїм приятелем Barry Schvartz, Calvin Klein починає підробляти виробництвом чоловічих плащів та пальто. Саме в цей період Calvin Klein отримав своє перше замовлення, хоч і зовсім випадково. Річ у тому, що торговий представник, який працював у фірмі Bonwit Teller, помилився поверхом, і замість фірми, в якій мав зробити замовлення, здійснив замовлення у Calvin Klein. Можна сказати, що саме цей випадок розпочав існування бренду Calvin Klein.

Провокатор та скандаліст Calvin Klein

Свою популярність Calvin Klein здобув завдяки своїм провокаторським здібностям. Певно що не існує жоден інший дизайнер, популярність якого була досягнута скандалами та провокаціями. Саме Calvin Klein запустив першу серію дизайнерських джинсів. Напис «Calvin Klein» на задній кишені дорогих джинсів став однією з перших ластівок того, що пізніше назвали «логоманією». Сексуальність та популярність джинсів Calvin Klein підтвердила і актриса Brooke Shields, яка стала обличчям рекламної кампанії. Актриса з’явилася на рекламних плакатах лише в джинсах, тому що саме на джинси Klein хотів звернути увагу. Це шокувало публіку, але вкотре привернуло увагу всього світу. Звісно, що на цьому Calvin Klein не зупинився. Випуск колекції спідньої білізни для підлітків також не обійшовся без скандалу. Рекламні плакати кампанії багато хто визнав фривольними.

Calvin Klein має унікальний та неповторний стиль. Він мінімаліст та зазвичай використовує нейтральні або натуральні кольори в своїх колекціях. Унікальність бренду полягає в тому, що переважна кількість моделей створена у напрямку унісекс, будь-то джинси чи парфуми.

Без сумніву, сьогодні Calvin Klein являється найуспішнішим дизайнером не тільки в Америці, але і цілому світі. Своїми провокативними діями він досяг того, чого бажав: кожному з нас відомий бренд Calvin Klein.

Продукція Calvin Klein

Торгова марка Calvin Klein випускає декілька ліній продукції: жіночий та чоловічий одяг, аксесуари, взуття та парфумерію. 
Жінки обожнюють сумочки від Calvin Klein за їх простоту та якість матеріалу. Вони підійдуть до будь-якої ситуації, а їх краса полягає в простоті дизайну. 
Обожнюєте високоякісне комфортне взуття? Тоді не звагайте та вибирайте взуття від Calvin Klein. Спортивне, пляжне, елеганте чи вечірнє - Calvin Klein задовольнить будь-чиї забаганки. 
Метр моди не залишив і годинники без своєї уваги. Колекції, які створює Klein просто унікальні та підкорюють своєю розкішю та елегантністю. Зазвичай, годинники від Calvin Klein випускаються в нейтральних кольорах (чорна та біла), іноді в коричневій барві. В будь-якому разі, побачивши їх, Ви не залишитеся байдужими до годинників зі світовим іменем.


Парфумерія Calvin Klein

Без сумніву парфумерія Calvin Klein належить до найпопулярнішої лінії продукції бренду. Одним з найвідоміших ароматів являється CK Оne. Аромат-унісекс покорив серця міліонів своєю простотою та унікальністю. Свіжа, цитрусова композиція протягом тривалого періоду не залишає передові місця в рейтингу найпродаваніших парфумів.

Новинка, яка завоювала світ, Calvin Klein Beauty, випущена з дотриманням притаманної Calvin Klein елегантності. Шалений вир квіткової композиції подарує Вам чарівний настрій та відчуття розкоші. 
Calvin Klein Euphoria - ще одна композиція, яка підкреслює жіночу красу. Але цього разу це не звичний аромат з конвалійовим серцем, але легкий екзотичний коктейль, пристрасний та спокусливий. 
Колекція Calvin Klein Truth створена як для чоловіків так і жінок. Чоловіча версія Calvin Klein Truth створена для впевненого в собі чоловіка, сильного та бажаного. Створений на основі червоного кедру, дерево вакапу та пачулі. Calvin Klein Truth для жінок - чуттєвий та притягуючий аромат. Ваніль, білий мускус та квіткові ноти роблять цю композицію унікальною та чуттєвою.