Перейти до основного вмісту

Трендові кольори волосся 2020

22.01.2020

Notino

Читання на 3 хвилини

Зачіска може кардинально змінити вашу зовнішність. А оскільки кожна жінка іноді мріє про зміни, прийшов час надихнутися найновішими трендами. Представляємо вам найпопулярніші кольори 2020 року!

 

Універсальний холодний блонд

Найбільш популярним кольором волосся у 2020 році став холодний блонд, який має одну велику перевагу — він підходить більшості жінок, а передусім тим, які мають світле волосся від природи.

Якщо ви бажаєте стати блондинкою, рекомендуємо Schwarzkopf Professional Blondme — набір для висвітлення та тонування волосся з відтінком Cool, який наблизить вас до омріяного кольору аж на 9 відтінків! Схожим чином змінить ваше волосся пудра Schwarzkopf Professional Blondme, яка також підходить для мелірування. Фарби для волосся 2020 року надзвичайно делікатні, тож не пошкоджуватимуть вашого волосся.

Елегантний сріблястий

До модних кольорів 2020 року належать також сірий і срібний.Однак вони підходять не для всіх типів шкіри, тож із ними слід бути обережними, щоб раптом не перетворитися на холодну Снігову Королеву :) Якщо ці кольори вам усе ж підходять, ви можете засліпити всіх навколо своїми королівськи-елегантними сріблястими локонами — однак лише за умови якісного догляду за волоссям, що починається з вибору фарби. L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup відтінку 3 Grey подбає про інтенсивний сріблястий колір та додасть волоссю блиску.

Сяючий коричневий

Тренди фарбування волосся в 2020 році будуть прихильними до природних кольорів. Друга підгрупа містить теплі відтінки блискучо-коричневого кольору, які наповнять ваше волосся новою силою та блиском. З фарбою L’Oréal Paris Casting Crème Gloss відтінку Milk Chocolate ви зможете насолоджуватись блискучим і шовковистим волоссям цілих 8 тижнів.

М'які пастельні тони

Популярними відтінками 2020 року стануть також пастельно-рожеві тони та темніші кольори фіолетового спектру. Пастельний рожевий додає оптимістичного вигляду, пом’якшує риси й завдяки цьому помітно омолоджує. Ви хотіли би спробувати цей колір, але не наважуєтеся? Зачекайте, доки прийде літо — виразні кольори в цю пору сприйматимуться вже цілком нормально. Незамінним партнером для експериментів стане фарба L'Oréal Paris Colorista Washout відтінку Pink, яка поступно змивається і не містить окислювачів і аміаку.

Сміливий фіолетовий

Ще одною сторінкою альбому «Модні кольори 2020 року» став фіолетовий, який неодмінно потішить любителів темних відтінків. Фарба L’Oréal Paris Colorista Permanent, а особливо неперевершений відтінок Dark Purple, пасуватиме передусім жінкам із темним тоном шкіри. Для світлішого відтінку радимо спробувати змивну фарбу L’Oréal Paris Colorista Washout. Модні кольори 2020 року пропонують стільки можливостей, що ви зможете змінювати свій стиль відповідно до настрою хоч щодня.

Автор: Яна П.