Перейти до основного вмісту

У Вас ще немає Tangle Teezer?

26.09.2013

Notino

Читання на 3 хвилини

Ваше волосся часто заплутується, а розчісування перетворюється на справжнє пекло? Ви змушені розчісувати волосся настільки завзято, що іноді Ваш гребінець не витримує ?

У Вас ще немає Tangle Teezer?

 Ви мрієте про здорове та блискуче волосся? Не вагайтеся, придбайте ексклюзивний гребінець для волосся Tangle Teezer, який серед своїх прихильників заслужив звання "найкращий"!

Як гребінець функціонує?

Професійний гребінець Tangle Teezer досконало розчеше ваше волосся та перешкодить заплутуванню завдяки спеціально розробленим зубчикам, які мають властивість розплутувати ковтуни. Гребінець легко та безболісно розчеше Ваше волосся без зайвих пошкоджень. Як доказ - мінімальна кількість волосинок, які залишаться на гребінці!

Більш здорове та блискуче волосся з Tangle Teezer!

Ще однією з чудових властивостей гребінця є його здатність розгладжувати волосся, надаючи йому блиск. Завдяки близько розташованим зубчикам гребінець розгладжує зовнішній шар волосяної кутикули, активуючі захисні властивості волосся. При регулярному використанні Ви дуже швидко відчуєте видимі зміни стану волосся - воно стане більш міцним та блискучим.

Універсальність використання!

Розчісування волосся гребінцем Tangle Teezer - легкий та швидкий процес. Завдяки його ергономічному дизайну гребінець зручно тримати у руці, а щільні зубчики забезпечать масаж голови. З Tangle Teezer Ви зможете розчесати і мокре волосся. Наприклад, дуже ефективно використовувати гребінець при нанесенні маски чи кондиціонеру. Після чого волосся необхідно ретельно ополоснути водою.

Гребінець Tangle Teezer підходить для розчісування волоссявсіх типів і будь-якої довжини. Його можна використовувати для розчісування нарощенного волосся, але робити це необхіно акуратно, особливо у місцях зрощування. З гребінцем Tangle Teezer Ваше волосся завжди буде ідеально гладке та розчесане без зайвих незручностей!

Світовий успіх гребінця!

Унікальний професійний гребінець Tangle Teezer створив британський парикмахер Shaun P., який працює з багатьма відомими особистостями. На основі свого багаторічного досвіду він вирішив створити такий гребінець, з яким би розчісування було зручним і безболісним. Створений Tanngle Teezer вразив перукарський світ і швидко став найулюбленішим та найпопулярнішим гребінцем у світі. Він вже встиг отримати безліч нагород та рекомендований провідними перукарями всього світу.

Різновиди дизайну

Існує декілька версій гребінця Tangle Teezer, які відрізняються лише дизайном, а не функціональністю. Крім класичного Tangle Teezer Elite можна придбати практичний компактний Tangle Teezer меншого розміру із спеціальною кришечкою, завдяки чому його зручно використовувати під час подорожей.
Tangle Teezer підходить і для розчісування дітей. Ви можете придбати для своєї малечі Tangle Teezer Magic Flowerpot у вигляді квіточки в горшочку, який дуже зручно тримати дитячою рукою. Він може також слугувати шкатулкою для прикрас.
Новинкою на ринку є Tangle Teezer Aqua Splash, який створений для використання в душі та для ефективного нанесення масок для волосся.