Перейти до основного вмісту

Вітаміни для волосся

29.06.2012

Notino

Читання на 3 хвилини

Якщо ви відчуваєте, що ваше волосся ослабло, без блиску та життя, найбільш ймовірна причина (окрім частого використання неякісної косметики) недостатнє постачання вітамінів.

Вітаміни для волосся

Для чого потрібні вітаміни

 Так само, як і наша шкіра, волосся протягом року зустрічається з низкою несприятливих умов. Взимку мороз спричиняє більшу ламкість волосся, влітку сонце – в обох випадках волосся висушується та слабне. З цим, звісно, пов’язані й інші проблеми, котрі часто можуть викликати занепокоєння: лупа, випадіння волосся, тонке волосся, волосся без блиску…
 

Для того, щоб пом’якшити ці небажані наслідки, необхідно використовувати якісну косметику протягом тривалого часу. Однак, часто необхідно надати волоссю прямий прийом вітамінів, котрі живитимуть його як ззовні, так і з середини, що найбільш важливо.
 

Innéov
 

Біологічно активна добавка Innéov містить цілковитий коктейль вітамінів для вирішення даної проблеми. До найбільш популярних продуктів марки Innéov належить Innéov Masse Capillaire, котрий запобігає надмірному випадінню волосся та збільшує його об’єм. Innéov Masse Capillaire добре зволожує волосся, завдяки чому воно стає гнучкішим та таким чином краще пристосовується до несприятливих умов навколишнього середовища. 
 

Якщо ж у вас фарбоване волосся, вам звичайно сподобається Innéov Trico-Masse color repair, біологічно активна добавка призначена для фарбованого волосся. Фарбоване волосся належить до категорії, котра найбільше страждає від відсутності вітамінів. Innéov Trico-Masse надасть волоссю достатнього живлення від коренів до самих кінчиків. Волосся стає сильнішим та краще справляється з несприятливими умовами. На додаток, волосся поверне втрачений блиск, котрого часто фарбованому волоссю бракує. Дана концентрована добавка для фарбованого волосся підтримує міцність, пружність волосся, збільшує його об’єм. Запобігає ламкості волосся. До його складу входить:


• Таурин: для охорони фолікулу волосся, запобігає випадінню.
• Омега 3 та 6: живлення волосся.
• Вітамін В6: сприяє синтезу кератину.
• Вітамін С: антиоксидант.


До інших продуктів марки Innéov належать, наприклад, Innéov Intensive Sun для ідеальної засмаги, Innéov Anti-Age, котрий активно згладжує шкіру та уповільнює її старіння та Inneov Anti-fatigue, котрий ефективно діє протягом ночі та позбавляє будь-яких ознак втоми завдяки високому вмісту вітаміну С та екстракту грейпфрута. 
 

Продукти марки Innéov найбільш популярні завдяки своїй високій ефективності та ціновій доступності. Купуйте біологічно активні добавки на parfums.cz за більш вигідною ціною, ніж у звичайній аптеці.