Перейти до основного вмісту

Чарівний макіяж у магічну купальську ніч

26.06.2019

Notino

Читання на 2 хвилини

Під час купальських свят люди заново наповнюються життєвою силою та енергію. Вода та вогонь — стихії цього свята, символами яких є очисне купання, свічки на воді та стрибки через вогонь.

 

Традиційно святкування триває цілу ніч до самого світанку. Тому дуже важливо вибрати зачіску та макіяж, що витримають до ранку. Для того, щоб макіяж залишався стійким увесь цей час, потрібно приділити йому більше уваги, ніж зазвичай, а ще його необхідно ретельно зафіксувати.

Перед нанесенням макіяжу важливо скористатися основою під макіяж. L’Oréal Paris Infallible вирівняє шкіру, розгладить її та забезпечить довготривалий ефект. Стійкий тональний крем Lancôme Teint Idole Ultra Wear — це ваша ставка на надійність! Продукт із цілодобовою стійкістю забезпечуватиме ефект упродовж 24 годин без необхідності корекцій протягом дня. Ще одна перевага — дійсно широкий спектр відтінків.

Для досконалих густих та довгих вій без необхідності корекцій протягом дня, ідеально підходить водостійка туш Maybelline Lash Sensational. Туш запобігає подразненню очей, зміцнює та живить вії.

Для ефекту надзвичайно привабливих губ неабияк стане у пригоді стійкий двофазовий блиск для губ Dermacol 16H Lip Colour, який подарує вашим устам сяючий, соковитий і насичений колір.

Жодна купальська ніч не обійдеться без великих квіткових вінків у волоссі — саме тому дуже важливо, щоб зачіска була надійно зафіксована. Укладка з L’Oréal Paris Stylista The Bun Gel Spray підкреслить вашу зачіску та забезпечить її стійкість протягом дня.

І на останок, свій загальний вигляд потрібно підкреслити відповідними парфумами, що огорнуть вас вуаллю таємничості. Чудовим вибором стане романтичний аромат Lancôme La Vie Est Belle L’Absolu, у якому переплітаються акорди чорної смородини, жасмину, троянди, праліне, ванілі та кашемірового дерева. Аромат ідеально підходить для жінок, які прагнуть стати центром уваги під час купальських святкувань.

Купальські свята — це торжество сонця, сил природи й енергії. Жінки повинні бути добре підготовленими до таких святкувань, адже йдеться про магічну ніч...

Автор: Марія