Перейти до основного вмісту

Секрети фарбування волосся вдома

28.04.2020

Notino

Читання на 6 хвилин

Якщо ваше волосся «сьогодні не в формі», причому це повторюється щодня, і ви з нетерпінням чекаєте, коли ж можна буде помчати до перукаря, не впадайте у відчай! Не потрібно купувати капелюха та носити його вдома, тому що ви вже боїтеся зазирнути в дзеркало.

Своїми рекомендаціями по догляду за волоссям із нами ділиться кваліфікований перукар.

Фарбування волосся в домашніх умовах

На перший погляд усе виглядає дуже просто — просто розпакуйте коробку з фарбою для домашнього використання та підфарбуйте відросле коріння. Але результат вас може гірко розчарувати. Якщо ви думаєте, як пофарбувати волосся без допомоги, скористайтеся кількома рекомендаціями від фахівця, щоб вашому перукареві не довелося виправляти наслідки ваших невдалих спроб.

Чому ми часто не задоволені результатом фарбування волосся вдома?

«Ваш перукар часто змішує кольори спеціально для вас ми змішуємо кілька різних тонів, щоб отриманий колір відповідав бажанням клієнта. Тобто те, що ви ретельно створювали разом зі своїм перукарем, можна легко зруйнувати вдома. Не рекомендую намагатися самостійно висвітлювати волосся, адже це може стати справжньою катастрофою, і на відновлення волосся прийдеться чекати навіть декілька місяців. Однак, фарбуючи волосся вдома в чорний колір, ви навряд щось зіпсуєте, бо, відверто кажучи, не так багато жінок приходить до перукаря, щоб пофарбуватися в чорний».

Як пофарбувати волосся без наслідків

Оскільки фарбування волосся в домашніх умовах несе певні ризики, наш фахівець радить, як відкласти фарбування на пізніше, самостійно приховавши відросле коріння й недоліки.

«Найпростіший спосіб — це придбати тонуючий спрей для відрослого коріння волосся, що переважно використовується жінками, чиє волосся вже сивіє, і яким довелося б відвідувати перукарню щодва тижні. Зараз він може стати в пригоді й іншим жінкам. Загалом можна порекомендувати використовувати трохи темніший відтінок спрею, тому що гарніше виглядає відросле коріння, яке не просвічується на фоні шкіри голови. У більшості випадків тонуючий спрей тримається лише до наступного миття голови».

Notino рекомендує: тонуючий спрей для відрослого коріння волосся L’Oréal Paris Magic Retouch у різних відтінках чудово тримається на волоссі та миттєво висихає.

Тонування волосся

Ще один варіантне фарбувати волосся, а лише тонувати його! «Ви можете вдосконалити свою маску для фарбованого волосся та з її допомогою оновити колір. Наприклад, змішавши коректори для волосся Kérastase Reflection з маскою для фарбованого волосся, можна повернути колишню насиченість кольору. Цей варіант підходить для всіх дівчат і жінок із волоссям каштанового, рудого або червоного відтінку».

Notino рекомендує: тонуючий шампунь Redken Brownlights оптимально підходить для підтримування прохолодних відтінків каштанового кольору.

А якщо я блондинка?

«Якщо вас турбують червоні та мідні відблиски, існують методи, як їх позбутися. Це, звичайно, не замінить перманентну чи безаміачну фарбу, але волосся знову стане блискучим і привабливим. Усім блондинкам, у яких починає проявлятися жовтизна, раджу скористатися фіолетовою поживною маскою Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet.

Якщо залишити її на волоссі на 5–15 хвилин, вона нейтралізує жовті тони. Крім того, це не перешкоджатиме подальшому освітленню, що є великим плюсом для перукаря. Однак кожне волосся реагує по-різному, тому в декого може з'явитися сірий, у декого — білий чи навіть фіолетовий відтінок. Тому настійно рекомендую: починайте поступово, наносіть меншу кількість маски та не залишайте її на волоссі надовго. Потім, залежно від результату, можна буде збільшувати як кількість засобу, так і тривалість витримки».

Notino рекомендує: маску можна також комбінувати з шампунем Blond Absolu Bain Ultra-Violet з тієї ж лінії препаратів.

Як пофарбувати волосся в домашніх умовах

Ваш перукар навряд чи буде у захваті від вашого наміру, але якщо ви все ж таки вирішите пофарбувати волосся вдома, ось кілька основних порад.

 • Уважно прочитайте всю інформацію на упаковці, особливо процедуру фарбування волосся.
 • Можете спробувати поживну маску без перманентних кольорових пігментів. Вона оживить ваш колір, а якщо результат не буде відповідати вашим очікуванням, через кілька процедур миття голови небажаний відтінок змиється.
 • У разі відсутності сивини купуйте не перманентну фарбу, а тільки тимчасову — вона поступово змиється та не залишить помітного відрослого коріння.
 • Якщо у вас є можливість, зателефонуйте своєму перукареві та порадьтеся з ним.

Приступаємо до справи

Якщо ви вже твердо вирішили та вибрали відтінок фарби, прочитайте конкретні рекомендації, як пофарбувати волосся в домашніх умовах без небажаних наслідків.

 • Перед фарбуванням нанесіть вздовж крайньої лінії росту волосся будь-який крем, щоб уникнути плям на шкірі обличчя, шиї та вух. Прослідкуйте, щоб крем не потрапив на волосся, оскільки такі ділянки можуть не зафарбуватися як слід.
 • Якщо це можливо, обов'язково попросіть когось допомогти вам, щоб запобігти нерівномірному фарбуванню, зокрема в потиличній частині голови.
 • Візьміть якісний пензлик для фарбування волосся.
 • Наносіть фарбу лише на прикореневу зону, не розтягуючи її по всій довжині волосся (або лише на дуже короткий час). У протилежному випадку цілком можливо, що ваше волосся гратиме цілою палітрою відтінків.
 • Після нанесення фарби обережно зітріть нанесений на шкіру крем.
 • Залиште фарбу на волоссі на час, рекомендований в інструкції.
 • Ніколи не забувайте про подальший належний догляд за пофарбованим волоссям. Ретельно змийте фарбу шампунем, після чого по всій довжині волосся та на його кінчики нанесіть якісну маску.