Перейти до основного вмісту

Чи корисно вмивати обличчя один раз на день?

30.08.2017

Notino

Читання на 2 хвилини

Щоб ваша шкіра виглядала здоровою, потрібно регулярно та ретельно очищати обличчя.

Окрім здорового харчування, рекомендується також випивати два літри води щодня, щоб шкіра залишалася зволоженою. Однак іноді цього недостатньо. Саме тоді настає час запитати себе — скільки разів на день насправді потрібно очищати чи вмивати обличчя?

Скільки разів на день мені потрібно вмивати обличчя?

На думку дерматологів і експертів , необхідно вмивати обличчя двічі на день. Не варто вмивати обличчя більше ніж тричі на день, оскільки це порушує природний кислотно-лужний баланс, у зв’язку з чим шкіра втрачає природний блиск. Частіші вмивання рекомендуються лише за умов, коли ваша шкіра надмірно жирна. Рекомендуємо вмивати обличчя зранку та перед сном. Найпростіший спосіб — внесіть вмивання обличчя у ваш щоденний графік догляду за шкірою!

А якщо я не наношу макіяж?

Вмивайте обличчя навіть коли ви цілий день без макіяжу, тому що шкіра природним способом вивільняє жир, який забиває пори, що, у свою чергу, призводить до розвитку запалення та появи прищів. Не зволікайте із миттям обличчя аж до моменту, коли у вас виникнуть неприємні відчуття. Вмивайте обличчя навіть тоді, коли відчуваєте свіжість та чистоту.

Який підхід найкращий?

Намилюйте милом обличчя до тих пір, поки воно не почне пінитись. Після цього ополосніть обличчя теплою водою та висушіть його рушником. Ви можете також застосувати сонцезахисний крем або зволожувальний засіб із захистом від ультрафіолетового випромінювання. Аналогічний процес можна повторити також увечері, але з іншим зволожувальним засобом (захист від сонця вночі не потрібен).

Які засоби краще використовувати?

Для надмірно жирної шкіри рекомендуємо Klorane Dermo Pain Crème або Uriage Hyseac. Чудова альтернатива для сухої та чутливої шкіри — Cetaphil Cleansers. Якщо ви страждаєте від прищів, спробуйте очистити обличчя за допомогою Jericho Body Care.