Перейти до основного вмісту

Як наносити макіяж. Основні правила.

13.05.2019

Notino

Читання на 3 хвилини

Необхідно наносити зволожувальний крем (або ж сироватку + крем) на очищену шкіру, після чого застосовується так званий «пример», тобто база під макіяж, яка утримає ваш макіяж в чудовому стані протягом дня.

Важливо правильно підготувати шкіру

Collistar Make-Up Base Primer, який зміцнить і розгладить вашу шкіру.

Чим наносити макіяж?

Як наносити макіяж пензликом

Пензлі для макіяжу - це основа. Натуральний вигляд забезпечить так званий stipple brush, за допомогою котрого нанесіть першу частину макіяжу під очі та корінь носа та обробіть його пензлем таким чином, щоб було видно переходи.

Для більш високого ступеня покриття скористайтеся foundation brush. Плоский, невеликий пензлик, за допомогою котрого ви маєте змогу наносити макіяж легкими, природними шарами. Обидва пензля містить дорожній набір пензлів Notino. Це чудова новинка, яка неодмінно стане вам у нагоді!

Якщо ви любите мінеральні пудри, вам потрібен спеціальний kabuki-пензлик (напр., NYX Professional Makeup!) з ультрагустими щетинками, які легко впораються з густою структурою мінерального макіяжу.

Нанесення макіяжу спонжиком/губкою

Beauty blender, унікальна еліптична губка (також просто губка для макіяжу), пропонує ультрашвидке нанесення. Перед використанням її потрібно змочити водою для того, щоб blender не поглинав надмірну кількість макіяжу. Цей принцип розповсюджується також на пензлі - макіяж акуратно наносіть, починаючи від області під очима у напрямку середини обличчя і продовжуйте через підборіддя на шию, щоб переходи були непомітні. Чудову губку для макіяжу за чудовою ціною пропонує, наприклад, Dermacol.

Як наносити макіяж пальцями

Нанесення макіяжу пальцями - варіант, коли у вас не залишилося інших можливостей. Багато макіяжу залишиться на ваших пальцях. Ми навіть не говоримо про те, що пальці розтирають макіяж, знищуючи шари під ним. Єдиний правильний спосіб нанесення у такій ситуації - це постукування/вдавлювання!

Фіксація макіяжу для впевненості!

Після всього акуратно попрацюйте з пудрою (+ бронзер або рум’яна, залежить від того, що вам подобається більше та яка зараз пора року). Залежить від вас чи використовуватиме ви ще спрей для фіксації. Варто сказати, що для вечірнього макіяжу він відноситься до категорії «must have». Як на рахунок Maybelline SuperStay 24 H?

П.С.: Якщо ви ще тільки обираєте свій макіяж, подивіться на минулу нашу статтю Як обрати правильний відтінок макіяжу на основі тону шкіри та Як обрати макіяж відповідно до віку та типу шкіри.