Перейти до основного вмісту

Чи чули ви про SPF-стік? Перегляньте відео про те, як користуватися ним правильно.

25.07.2023

Iva Davies

Читання на 2 хвилини

Який сонцезахисний крем найкращий? Той, який ви будете регулярно використовувати в достатній кількості, тобто наносити крем що дві години під час перебування на сонці. Як дотримуватися цього щоденного правила? Спробуйте SPF у формі стіку.

Традиційно сонцезахисні засоби випускають у формі молочка, крему або спрею, а от SPF-стіки з’явилися на ринку відносно недавно. Ви можете наносити їх як на все обличчя, так і додатково на ті ділянки, де утворюються пігментні плями та де шкіра згорає найшвидше.

Чому нам так подобається SPF-засіб у стіку:

  • він має просте та зручне нанесення
  • ви застосовуєте його лише там, де це потрібно
  • цей засіб випадково не протече в рюкзаку чи сумочці
  • він легко наноситься на шкіру навколо очей
  • ідеальний вибір для регулярного поновлення захисту від сонця протягом дня
  • чудово підходить для нанесення поверх макіяжу
  • не залишає білих слідів на шкірі

SPF-стіки, без яких вам не обійтися

Як користуватися SPF-стіком? 

Проведіть засобом SPF у формі стіку декілька разів по кожній ділянці обличчя (або тіла), яку ви хочете захистити від сонця. Навіть чотирьох разів може бути недостатньо. Важливо не пропустити жодної найменшої ділянки обличчя. Це може виявитися доволі складним завданням, оскільки більшість таких засобів є прозорими, проте переконайтеся, що ви дійсно нічого не пропустили. Ви ж не хочете бути схожими на зебру!

Для 100% захисту ми рекомендуємо вранці застосовувати класичний сонцезахисний крем для обличчя з високим захисним фактором SPF 50+, а SPF-стік використовувати для повторного нанесення впродовж дня. Адже безпека понад усе.

SPF-стік неодмінно знайде своє місце у вашому арсеналі сонцезахисних засобів. Неймовірно практична річ! Тож бажаємо приємного користування!