Перейти до основного вмісту

Відео: Скільки крему з SPF потрібно наносити на обличчя? Більше, ніж ви думаєте!

13.06.2023

Iva Davies

Читання на 2 хвилини

Скільки крему з SPF потрібно щоденно наносити на обличчя, щоб забезпечити достатній захист від сонця? Це не декілька крапель, як ви справедливо здогадуєтеся.

Упевнена, ви десь читали, що різниця в захисті між SPF 30 і SPF 50 становить кілька відсотків. Ну то й нащо обтяжувати себе п’ятдесяткою? Але це справедливо лише в тому разі, якщо ви наносите достатню кількість крему. І, будьмо чесними, мало хто дослухається до цієї поради.

Скільки крему з SPF вам потрібно?

Щоб досягти ступеня захисту SPF, зазначеного на вашому сонцезахисному кремі, потрібно нанести 2 мг засобу в розрахунку на кожен квадратний сантиметр шкіри. Для тих, у кого вдома немає міліграмових ваг – це приблизно чверть чайної ложки для обличчя і половина чайної ложки для обличчя та шиї. І геть неважливо, використовуєте ви сонцезахисні засоби з мінеральними чи фізичними фільтрами.

Якщо вам не хочеться носити з собою чайну ложку, щоб відміряти крем, використовуйте пальці. Чверть чайної ложки відповідає кількості крему, яка поміщається на витягнутих вказівному й середньому пальцях, коли ви робите ними «знак перемоги» — V. 

Чи достатньо SPF у денному кремі й тональній основі? 

Чимало денних кремів і тональних засобів уже містять SPF, тож навіщо купувати ще один продукт? Такий підхід нас обурює, причому з декількох причин. 

  • Згадані засоби не бувають водонепроникними, тому якщо ви хоч трохи спітнієте, вони зникнуть із вашого обличчя.
  • Із ними нереально нанести таку кількість, що вистачила б для захисту всього обличчя.
  • І зазвичай вони не містять захисту від УФА-випромінювання.

Наші улюблені сонцезахисні засоби для обличчя з SPF

Звісно, треба пам’ятати, що крем для обличчя з SPF захищає вас лише на кілька годин. Тому не забувайте вчасно поновлювати захисний шар, носіть капелюх і сонцезахисні окуляри. А щоб дізнатися, скільки крему потрібно, перегляньте наше відео.