Перейти до основного вмісту

Гелевий манікюр в домашніх умовах

14.10.2015

Notino

Читання на 5 хвилин

Охайний манікюр - це завжди показник статусу жінки. Та нам не завжди вистачає часу змінювати лак для нігтів, а ходити з облупленим манікюром також не дуже красиво. Нещодавно на косметичному ринку з’явилася новинка, якою я зацікавилася. Набір для гелевого манікюру від Sally Hansen. Маю визнати, спочатку я скептично поставилася до цієї ідеї, адже я шанувальниця натуральних нігтів і боялася, що гель буде виглядати неприродньо. Другою причиною стало моє переконання в тому, що існують речі, які краще залишити професіоналам цієї справи. Але, прочитавши достатньо велику кількість похвальних відгуків, я і сама вирішила дати цьому набору шанс і спробувала для себе щось нове. І ні разу не пошкодувала, адже ця річ справді мене приємно вразила та змусила змінити ставлення до гелевого манікюру.

Впорається кожен

Спершу представлю перелік засобів, які містить набір Sally Hansen: LED лампа для фіксації лаку, основа під гелевий лак, кольоровий гелевий лак, закріплювач гелевих нігтів, очищаючі серветки, засіб для зняття гелевого лаку, пилочка та дерев’яна палочка для кутикули. Перший раз я боялася одразу наносити лак на всі нігті, тому спробувала тільки на одному палці. Перша спроба була вдалою. Я керувалася намальованою інструкцією на коробці, де все ясно та зрозуміло зазначено (також є і докладна письмова інструкція, але її я вже не потребувала). Послідовність нанесення така: спочатку наносите основу під гелевий лак. Він допоможе створити шар, який зміцнить нігті та одночасно оберігатиме їх від кольорового гелевого лаку. Потім вкладіть руку до лампи та залиште на 30 секунд, доки перший шар не висохне. Чудово те, що як тільки Ви вмикнете лампу вона самостійно вирахує потрібних 30 секунд та сама автоматично вимкнеться. А отже, не потрібно вираховувати час, чи налаштовувати таймер, лампа все зробить за вас. Наступним кроком є нанесення кольорового гелевого лаку. Спершу нанесіть один шар і одразу висушіть в лампі, а після, нанесіть другий шар і також висушіть під лампою. Два шари нададуть виразного, насиченого відтінку. Нарешті нанесемо закріплювач гелевих нігтів, який надасть лаку додаткового глянцю та доможе манікюру триматися довше. Не забудьте знову висушити верхнє покриття в лампі. Тепер на чергу приходять очищаючі серветки, якими ви приберете зайвий, липкий шар з гелевого лаку. Насичений, красивий та охайний манікюр готовий! Хочу похвалити форму пензликів, які рівномірно та швидко наносять гелевий лак без зайвих проблем. На манікюр, на обох руках, я витратила менше години, і це при першому досвіді з гелевим лаком.

Плюси гелевого лаку

Для мене головною перевагою є те, що завдяки гелевому лаку, нігті стають міцнішими, а одже не ламаються та не розшаровуються. Лак на нігтях тримається приблизно 14 днів, що також є великою вигодою. У мне лак справді тримався протягом двох тижнів і за цей час не було ніяких сколів чи облуплень. Лак без проблем витримає і довший час, але нігті відростають, і це єдина причина для оновлення манікюру за 14 днів. Нігті з гелевим лаком виглядають охайно, мають красивий глянець та завдяки тому, що стають міцнішими, не ламаються, Ви можете відростити нігті до бажаної вами довжини (зі звичайним лаком в мене ніколи не виходило відростити довгі нігті).

Вправо - класичний лак, трохи вліво - ефект після використання гелевого лаку Sally Hansen.

Як зняти гелевий лак?

Позбутися гелевого лаку ще простіше, ніж його нанести. На ватний диск нананесіть засіб для зняття гелевого лаку, приложіть на ніготь, обгорніть кожен ніготь фольгою та залиште діяти протягом 15 хвилин. Після зніміть фольгу, всі три шари луснуть та легко знімаються.

Я побоювалася того, що нігті після гелевого лаку будуть пошкоджені, але я помилялася. Структура нігтя залишилася не пошкодженою. Тож залежить тільки від вас, нанесете гелевий лак знову, або зробите перерву. Тепер я не бачу причин не використовувати гелевий лак, адже він виглядає на нігтях досконало та, до того ж, довше тримається.

На кінець хочу похвалити той факт, що кожен продукт з набору Sally Hansen можна легко докупити – від очищаючих серветок, засобу для зняття гелевого лаку до різних відтінків самого гель-лаку. Оберати відтінок з широкої палітри легко. Мою увагу привернув відтінок Pink Pong, який я спробую наступним.

Якщо хочете мати красивий та охайний манікюр не обов’язково ходити до салону – з набором Sally Hansen Ви легко можете відчути себе професіоналом у себе вдома.

Наталя для parfumeria.ua