Bentley For Men Intenseпарфумована вода для чоловіків

23×
Bentley For Men Intense парфумована вода для чоловіків
Bentley For Men Intense парфумована вода для чоловіків
100 мл

Код: BTL0262 | Зараз цей продукт недоступний

Цей продукт не пакують до целофану під час виробництва.

Опис парфумів Bentley For Men Intense
Склад

Підкресліть свою мужність пряним, сексуальним ароматом парфумованої води Bentley for Men Intense, яка увиразнить ваші пріоритети та додасть вам щедру порцію самовпевненості. Не сумнівайтеся, чимало жінок жадатимуть відчути аромат, який робить вас таким нездоланно привабливим.

  • східний пряний аромат
  • для цілеспрямованого чоловіка, який любить бути в центрі уваги
  • ідеально підходить для денного, вечірнього та нічного носіння

Склад аромату
Початкові ноти аромату представлені інтенсивним ладаном, пеларгонією та пікантним перцем. Згодом на перший план вийде зігрівальна шкіра, ароматна мускатна шавлія та лаванда. В основі аромату ви відчуєте теплий кедр, звабливе сандалове дерево та східні пачулі.

Історія аромату
Парфумовану воду, яку на ринку було представлено в 2013 році, розроблено спеціально для сучасних джентльменів. Аромат підкреслить вашу сексуальність і привабливі сторони. Авторка цієї парфумованої води — відома парфумерка Наталі Лорсон (Nathalie Lorson). Не омине вашої уваги і стильний флакон із дотиком розкоші.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
Ладан, чорний перець
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
шкіра, лабданум, шавлія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, кедр, сандалове дерево
Тип аромату
Східні, Пряні

Про бренд Bentley

Bentley є відносно молодим брендом парфумів, натхненних красою та розкішшю легендарного автомобіля Bentley. Перші парфуми Bentley з’явились у 2013 році та відразу ж отримали визнання не тільки серед автомобільних ентузіастів!
Аромат Bentley сповнений свіжості та східних прянощів, які підсилюють його динамізм і безпрецедентну елегантність. Аромат Bentley подарує вам впевненість у собі та відчуття справжнього азарту.
Крім унікального аромату, парфуми Bentley також унікальні своїм дизайном, який вирізняється чистими елегантними лініями, що нагадують обриси легендарних автомобілів Bentley. Випробуйте справжнє почуття непідробної розкоші автомобільного світу з парфумами Bentley!

Оцінка Bentley For Men Intense