Bione Cosmetics Deo Krystal мінеральний дезодорант

Bione Cosmetics Deo Krystal мінеральний дезодорант
Bione Cosmetics Deo Krystal мінеральний дезодорант
120 гр
100грн.

Код: BCO00925 | В наявності
1
Пункт видачі у Києві
понеділок 01.02.2021

Опис продукту Bione Cosmetics Deo Krystal
Властивості

Антиперспірант Bione Cosmetics Deo Krystal оптимально поглинає піт і нейтралізує запах. Надасть вам відчуття свіжості та чистоти щодня.

Властивості:

  • надає відчуття комфорту упродовж довгого періоду часу
  • захищає від неприємного запаху
  • не залишає плям на одязі
  • ефективно захищає від потовиділення

Склад:

  • не містить ароматизаторів

Спосіб використання:
Ви можете повторювати нанесення будь-коли упродовж дня. Підходить для щоденного використання.

Властивості

вид упаковки
інше
Тип шкіри
для всіх типів шкіри

Про бренд Bione Cosmetics

p>Бренд Bione Cosmetics належить портфоліо чеської компанії Drogerex, яка займається виробництвом, продажем і розповсюдженням косметики та галантерейних товарів. Bione Cosmetics керується девізом «Сила у простоті». У складі її шампунів, кремів, гелів для душу, лосьйонів для тіла та інших виробів ви не знайдете будь-яких зайвих інгредієнтів. Основний наголос робиться на функціональності, а не на кількості.  
Особливої уваги заслуговують вироби, позначені як «органічні», які не містять силіконів, парабенів, фенолів, похідних нафти або інших потенційно шкідливих речовин. Завдяки цьому їх можуть використовувати люди, які мають різні дерматологічні проблеми.
Засоби Bione Cosmetics розроблені на основі новітніх наукових знань, а перед веденням у продаж підлягають суворій перевірці (але не на тваринах). Натуральна косметика Bione Cosmetics є ефективною, безпечною, а також, що не менш важливо, екологічно чистою. До того ж її придбання, звичайно ж, не послабить ваш бюджет.
Бренд Bione Cosmetics, звичайно, зацікавить всіх тих, хто прагне зробити свій внесок у захист довкілля та тих, хто шукає якість за розумною ціною.

Оцінка Bione Cosmetics Deo Krystal