Bottega Veneta Bottega Veneta

молочко для тіла для жінок 200 мл

Bottega Veneta Bottega Veneta молочко для тіла для жінок 200 мл
Bottega Veneta Bottega Veneta молочко для тіла для жінок 200 мл
Bottega Veneta Bottega Veneta молочко для тіла для жінок 200 мл
200 мл
1 370грн.

Код: BTT0006 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 26.09.2018
Bottega Veneta Bottega Veneta
200 мл | 1 370грн.

Опис парфумів Bottega Veneta Bottega Veneta

Італійський бренд Bottega Veneta представляє свій перший жіночий аромат в чуттєвій атмосфері Середземномор'я. В основі аромату - шипр в поєднанні з бергамотом, пачулі та дубовим мохом. Творцем композиції став славнозвісний Michel Almairac.

Про бренд Bottega Veneta

Італійський бренд Bottega Veneta прославився завдяки традиційному ремісничому виробництву продукції зі шкіри, сплетеної вручну. З моменту створення в 1966 році компанія встановила новий стандарт розкоші, а приблизно через 50 років випустила перші парфуми. Парфуми Bottega Veneta непідвладні часу. Вони створені для унікальних жінок і хоробрих чоловіків. До їхнього складу входять найцінніші та найкращі інгредієнти з усього світу, що залишають незабутнє враження. Дизайн флаконів вказує на традиційне венеціанське виробництво скла, його одвічну красу та приємну простоту.

Компанія Bottega Veneta поєднує в собі відточене до деталей ремісниче виробництво із промисловими інноваціями, а тому кожен продукт не лише красиво виглядає, але й досконало функціонує. Естетика Bottega Veneta вишукана, чуттєва та доволі особиста. Бренд поважає індивідуальність, дозволяє власнику розкрити свою внутрішню силу та впевненість. Він неодмінно зацікавить усіх, хто цінує унікальність та водночас полюбляє розкіш і вишуканість італійської моди.

Menu