BrushArt Basic Pink

пензлик для нанесення тональних засобів

1×
BrushArt Basic Pink пензлик для нанесення тональних засобів
пензлик для нанесення тональних засобів
135грн.

Код: BRU1060 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 27.05.2019
Особисте отримання
понеділок 27.05.2019
BrushArt Basic Pink
пензлик для нанесення тональних засобів | 135грн.

Опис косметики BrushArt Basic Pink

Пензлик для нанесення рідких засобів для макіяжу BrushArt Basic Pink повинен бути у кожної жінки. Завдяки своїй плоскій формі та тонкому ворсу, що звужується до кінця, він рівномірно розтушовує усі рідкі або кремові засоби для макіяжу. Ідеально досягає до важкодоступних місць і не залишає смуг. З його допомогою можна наносити коректор на найбільш вразливі ділянки обличчя або наносити різні маски, креми, засоби для догляду за шкірою чи сироватки. 

Для ідеально сяючого кольору обличчя використовуйте два різні відтінки рідких засобів для макіяжу. Використовуйте пензлик BrushArt Basic Pink для нанесення світлішого відтінку у напрямку до середини обличчя, а темнішого — лише по контуру. 

Пензлик виготовлено із синтетичного ворсу. Пензлики з колекції BrushArt Basic Pink також підходять тим, хто має алергію на натуральний ворс.  

Як доглядати за пензликами BrushArt? При щоденному користуванні пензликом BrushArt рекомендується мити його один раз на тиждень. Пензлик слід мити у теплій воді з використанням мила або спеціального засобу. Рекомендується захистити ручку і її металеву частину від намокання. Якщо на пензлику залишився дуже стійкий засіб для макіяжу, можна використати соду у поєднанні з шампунем. Залиште пензлик на деякий час у воді. Промийте його під проточною водою, поки вона не стане чистою. Потім обережно видаліть з нього залишки води та надайте йому первинної форми. Залиште висохнути природним шляхом у горизонтальному або вертикальному положенні ворсом вниз. Повноцінний догляд продовжить термін служби пензликів і забезпечить належне застосування косметики.  

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.