BrushArt Face

пензлик для нанесення рідкого або кремового тонального засобу

7×
BrushArt Face пензлик для нанесення рідкого або кремового тонального засобу
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: BRU0750 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 24.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 24.05.2019
BrushArt Face
AP-F002 | 163грн.

Опис косметики BrushArt Face

Опис:
професійний косметичний пензлик  для нанесення основи  ідеально підходить для нанесення рідких  та кремоподібних  засобів. Пензлик  вироблений з високоякісних синтетичних волокон за допомогою яких Ви зможете досягти ідеальних результатів. Пензлик забезпечує легке та акуратне нанесення засобу завдяки довгій ручці, яку зручно тримати у руці. BrushArt Face стане надійним помічником при створенні макіяжу.

Спосіб використання:
Нанесіть невелику кількість тонального засобу на руку, після чого за допомогою пензлика нанесіть на обличя, починаючи  від середини обличчя до його країв.

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.