Перейти до основного вмісту

BURT’S BEES — ЛІДЕРИ ПРОДАЖУ

ПРО БРЕНД BURT’S BEES

Подбайте про свою красу разом із натуральною косметикою, подарованою бджолами. Burt’s Bees пропонує косметичну продукцію із вмістом маточного молока, бджолиного воску та меду, яка досконало подбає про шкіру обличчя та цілого тіла.

Бренд Burt’s Bees було засновано у 1984 році у штаті Мен. Саме тоді художниця Roxanne Quimby (Роксана Квімбі) познайомилася із бджолярем Burt Shavitz (Берт Шавіц) і почала виробляти свічки із бджолиного воску, який Burt не використовував у своїй роботі. Пізніше, у 1991 році, Roxanne поступово почала робити свої перші кроки у виробництві косметики і створила знаковий на сьогодні бальзам для губ Burt’s Bees. 

Бренд Burt’s Bees виробляє всю свою продукцію із природних інгредієнтів і застосовує дбайливі процеси виробництва, піклуючись про те, щоб максимально зберегти корисні властивості компонентів. Продукція Burt’s Bees не містить нафтохімічних речовин, фталатів, додецилсульфату натрію чи парабенів. Саме тому колекція дитячої косметики Burt’s Bees Baby є такою популярною. 

У догляді за своїм тілом довіртеся могутній силі природи та відчуйте унікальні властивості бджолиних продуктів!

весь текст скритий текст