Byredo La Tulipe парфумована вода для жінок

8×
Byredo La Tulipe парфумована вода для жінок
Byredo La Tulipe парфумована вода для жінок
100 мл

Код: BYR0560 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Byredo La Tulipe
Склад

У парфумованій воді Byredo la Tulipe відображається крихка свіжість перших весняних днів. Завдяки їй ви зможете радіти весні незалежно від пори року.

  • оптимістичний зелено-квітковий аромат
  • невимушений, делікатний і дуже жіночний
  • для жінок, які обожнюють тюльпани

Склад аромату
В ароматі La Tulipe власник бренда Byredo Бен Ґоргем (Ben Gorham) бажав втілити тендітність і яскравість тюльпанів. У співпраці з відомим парфумером Жеромом Епінетом (Jerom Epinett) він створив центральний тюльпановий акорд, в якому переважають зелено-фруктові тони ревеню, свіжість фрезії та цикламену. Основа із сухої деревини й ветіверу надає аромату глибини та стійкості, зберігаючи водночас його легкість.

Історія аромату
Парфумована вода La Tulipe розповідає історію пробудження та розквіту перших тюльпанів. З першими теплими променями з’являються пуп’янки яскравих кольорів, які так і просяться у вазу на вашому столі. Чиста краса аромату нагадуватиме вам, що весна вже поруч. Бен Ґоргем (Ben Gorham) каже, що обожнює тюльпани, тому в цьому ароматі хотів передати їхню тендітність і водночас неперевершену насиченість кольорів.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
ревінь, фрезія
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
тюльпан
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
деревні ноти, ветивер
Тип аромату
Квіткові

Оцінка Byredo La Tulipe8