Перейти до основного вмісту

BYREDO

BYREDO

Оригінальні нішеві парфуми шведського бренду Byredo зберігають у своїх ароматичних композиціях спогади й емоції. На противагу скандинавській мінімалістичній естетиці цей сучасний європейський бренд класу люкс має виражений етнічний вплив через індійське коріння його засновника Бена Горхема, який також привніс у світ парфумів свої тісні зв’язки з мистецтвом, творчість і стиль життя.

Бренд Byredo був створений у 2006 році в Стокгольмі дипломованим художником Беном Горхемом, який після випадкової зустрічі з парфумером П'єром Вульфом зрозумів, що краще створювати парфуми, аніж картини. Передусім його зачарував зв'язок між ароматом і спогадами, тож він вирішив, що хоче, аби його дитячі спогади й враження знову ожили в сучасних композиціях ароматів. ЩЕ одним джерелом натхнення стали індійські предки по лінії матері. Наприклад, велику роль зіграла поїздка в рідне місто в Індії, де він закохався в аромати прянощів і ладану.

Відкрийте для себе парфуми Byredo – сучасні, мінімалістичні й водночас виразні. Парфуми, в яких Бен Горхем поєднав східні аромати, навіяні його індійським корінням, зі скандинавським мінімалізмом, що проявляється в чистих, простих композиціях. Парфумована вода Byredo Gypsy Water, яка стала бестселером бренду, нагадає вам про колоритний кочовий стиль життя й подорожі на лоні природи. До інших популярних ароматів належать парфумовані води Byredo Mojave Ghost і Byredo Blanche.

весь текст скритий текст