Cacharel Amor Amor Electric Kissтуалетна вода для жінок

Cacharel Amor Amor Electric Kiss туалетна вода для жінок
Cacharel Amor Amor Electric Kiss туалетна вода для жінок
30 мл
649грн.

Код: CAC01666 | В наявності
1
Нова Пошта
четвер 11.06.2020
Особисте отримання
четвер 11.06.2020

Опис парфумів Cacharel Amor Amor Electric Kiss
Склад

Ви з радістю плаваєте в літніх хвилях фестивалів і обожнюєте магнетичне відчуття поцілунку? Якщо ваша відповідь «так», тоді ви обов’язково закохаєтесь у туалетну воду Cacharel Amor Amor Electric Kiss.

  • магнетичний фруктово-квітковий аромат;
  • інтерпретація класики Amor Amor у лімітованій серії;
  • для жінок, які люблять життя, фестивалі та літні романи.

Склад аромату
Інтенсивні іскристі тони ревеню та грейпфрута з додаванням пряного рожевого перцю відкривають цілу ароматичну композицію Amor Amor Electric Kiss. Початкові тони поступово переливаються в серце аромату, сповнене ніжного жасмину, троянди та конвалій. Насамкінець комбінація амбри, пачулі та ванілі вдихне енергію та життя в цілу композицію.

Історія аромату
Цей магнетичний аромат буквально пульсує літом, коханням і фестивалями, енергією яких він був натхнений. Окрім цього, ця лімітована серія має спеціальний флюоресцентний дизайн флакона, який світиться неоном під ультрафіолетовим світлом.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
рожевий перець, ревінь, грейпфрут
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, Жасмин білий (арабський), конвалія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, ваніль, амброве дерево
Тип аромату
Фруктові, Квіткові

Про бренд Cacharel

Творців французьких парфумів Cacharel надихнула істинна жіночність — вони грайливі, динамічні та рясніють кольорами. Цим парфумам притаманні спокусливі тони та благородні інгредієнти, а також поєднання традицій із модерном.

Засновник бренду Жан Буске (Jean Bousquet) спочатку був лише модельєром. Cacharel став одним із перших будинків моди, який у 60-х роках представив колекції ready-to-wear як альтернативу високій моді (haute couture). Завдяки свіжим і трендовим моделям одягу бренд вийшов на новий рівень не лише у світі моди, але й у світі парфумів.

Аромати Cacharel прославляють жіночність та романтику, а також представляють їх у найрізноманітніших формах — у легендарному жіночому ароматі Anaïs Anaïs, у пристрасній парфумованій воді Cacharel Amor Amor або у сміливому Yes I Am. Будь-які парфуми Cacharel — це ароматне вираження кожного етапу життя будь-якої жінки.

Оцінка Cacharel Amor Amor Electric Kiss