Calvin Klein CK Everyone туалетна вода унісекс

19×
Calvin Klein CK Everyone туалетна вода унісекс
Calvin Klein CK Everyone туалетна вода унісекс
Акція
Рекомендована роздрібна ціна
1 370грн.

Заощадьте 55%
100 мл
610грн.

Код: CAK17256 | В наявності

Цей продукт не пакують до целофану під час виробництва.

1
Пункт видачі у Києві
вівторок 02.02.2021

Опис парфумів Calvin Klein CK Everyone
Склад

Залишайтеся собою! Залишайтеся справжніми! Відгукніться на заклик, із яким до вас звертається туалетна вода унісекс Calvin Klein CK Everyone, та проявіть свою унікальність. Забудьте про межі й кордони, правила та настанови. Прийшов час випустити своє «Я» на волю!

  • свіжий повітряний аромат для молодих жінок і чоловіків
  • флакон оздоблено еластичною стрічкою, яка наводить на думку про знакову білизну Calvin Klein
  • веганський склад аромату з інгредієнтами природного походження 

Склад аромату:
На першому побаченні з цим ароматом ви одразу впізнаєте органічну есенціальну олійку з есенцією імбиру та акордом блакитного чаю. За мить почне відчуватися свіжість, викликана молекулою Aquozone®, та проявиться гіркувато-солодке неролі. Базові ноти аромату представлено тонами амбри та пачулі.

Історія аромату:
Відповідальне та дбайливе ставлення до довкілля проявляється навіть під час купівлі туалетної води. Упаковку CK Everyone виготовлено лише з перероблених матеріалів, а після закінчення туалетної води вона придатна до подальшої переробки.

Особливим також є склад туалетної води, який містить лише веганські інгредієнти та природний спирт. Аромат CK Everyone — ще один витвір парфумера Альберто Морільяса (Alberto Morillas), що підходить як жінкам, так і чоловікам, яким він дає змогу сповна насолодитися свободою самовираження.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
ефірне масло апельсина
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
водні ноти, синій чай
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
Кедр, бурштин
Тип аромату
Цитрусові, Ароматичні

Про бренд Calvin Klein

Бренд заснував у 1968 році Келвін Кляйн (Calvin Klein) і його бізнес-партнер Баррі Шварц (Barry Schwartz). У 80-х роках Келвін Кляйн створив зі звичайних джинсів дизайнерський аксесуар, почавши вишивати своє ім’я на задній кишені штанів.

Бренд Calvin Klein славиться своїми чіткими лініями та мінімалістським стилем. Все це стосується також парфумів Calvin Klein, які стали культовими не лише завдяки своїм неповторним ароматичним композиціям, але й досконалому дизайну. Перші аромати з’явились наприкінці 70-х років. Для багатьох людей вони й досі залишаються символом духу того десятиріччя, в якому вони були створені.

На початку 90-х років на ринку з’явились революційні аромати Obsession і Eternity, які стали легендою й остаточно підтвердили місце бренду Calvin Klein у світі парфумерії. Аромати Calvin Klein створені в результаті співробітництва з найкращими парфумерами всього світу та під патронатом однієї з найбільших провідних косметичних компаній – Coty.

Оцінка Calvin Klein CK Everyone19