Calvin Klein CK One Platinum Edition

туалетна вода унісекс 100 мл

Calvin Klein CK One Platinum Edition туалетна вода унісекс 100 мл
Calvin Klein CK One Platinum Edition туалетна вода унісекс 100 мл
1 420грн.

Зекономте 50%
100 мл
709грн.

Код: CAK12235 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 24.06.2019
Особисте отримання
понеділок 24.06.2019
Calvin Klein CK One Platinum Edition
100 мл | 709грн.

Опис парфумів Calvin Klein CK One Platinum Edition

Туалетна вода CK One Platinum Edition від Calvin Klein створена для всіх, хто порушує встановлені правила та керується лише власним інстинктом. Цю сучасну інтерпретацію легендарного унісекс-аромату СK One було представлено в 2018 році.

  • деревний аромат
  • для особливих чоловіків і жінок
  • підходить передусім для повсякденного використання

Склад аромату
Початкові ноти туалетної води належать соковитим тонам зелених яблук Granny Smith, їх доповнює ароматичний кардамон і альдегіди. Пряне серце поєднує в собі есенцію зігріваючої кориці, рожевого перцю і таємничої лаванди. Композицію аромату CK One Platinum Edition довершує структура, що складається з ветіверу та ніжного кашемірового дерева, підкреслених акордом амбри.

Склад

початкова нота
альдегіди, кардамон, яблуко Granny Smith
нота серця
кориця, лаванда, рожевий перець
кінцева нота
бурштин, ветивер, кашемірове дерево
Тип аромату
Ароматичні, Древесний

Про бренд Calvin Klein

Бренд заснував у 1968 році Келвін Кляйн (Calvin Klein) і його бізнес-партнер Баррі Шварц (Barry Schwartz). У 80-х роках Келвін Кляйн створив зі звичайних джинсів дизайнерський аксесуар, почавши вишивати своє ім’я на задній кишені штанів.

Бренд Calvin Klein славиться своїми чіткими лініями та мінімалістським стилем. Все це стосується також парфумів Calvin Klein, які стали культовими не лише завдяки своїм неповторним ароматичним композиціям, але й досконалому дизайну. Перші аромати з’явились наприкінці 70-х років. Для багатьох людей вони й досі залишаються символом духу того десятиріччя, в якому вони були створені.

На початку 90-х років на ринку з’явились революційні аромати Obsession і Eternity, які стали легендою й остаточно підтвердили місце бренду Calvin Klein у світі парфумерії. Аромати Calvin Klein створені в результаті співробітництва з найкращими парфумерами всього світу та під патронатом однієї з найбільших провідних косметичних компаній – Coty.

Оцінка Calvin Klein CK One Platinum Edition

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!