Davidoff Hot Waterтуалетна вода для чоловіків

3×
Davidoff Hot Water туалетна вода для чоловіків
Davidoff Hot Water туалетна вода для чоловіків
Рекомендована роздрібна ціна
2 040грн.

Заощадьте 68%
110 мл
649грн.

Код: DDF0108 | В наявності
1
Нова Пошта
понеділок 15.06.2020
Особисте отримання
понеділок 15.06.2020

Опис парфумів Davidoff Hot Water
Склад

Davidoff Hot Water - чоловічий аромат, втілення чуттєвості та магічної харизматичності, який підкреслює мужність та привабливість свого власника. Дозвольте парфуму повністю захопити Вас. Його східний та пряний склад пристрасний і обпікаючий, неймовірно сексуальний і привабливий створений тільки для тих чоловіків, котрі зуміють впоратися з ним. Він приховує в собі природні інстинкти.

Парфум буде доречний як вдень, так і ввечері, на романтичному побачені. Дикий, свіжий, пряний та еротичний - такий аромат Davidoff Hot Water!

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
базилік, абсент, полин гіркий
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
пачулі, перець
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
стиракс, бензоїн
Тип аромату
Східні, Пряні

Про бренд Davidoff

Парфуми Davidoff названі на честь свого засновника – Зіно Давидоффа (Zino Davidoff), якого у свій час називали королем сигар. Тютюнова компанія, яку Зіно успадкував від батька, вийшла на ринок парфумерії у 80-х роках минулого століття. Маленька сімейна компанія швидко зростала, а бренд Davidoff набув популярності навіть за межами рідної Швейцарії.

На сьогоднішній день Davidoff пропонує декілька десятків ароматів, над створенням яких брали участь найвідоміші парфумери. Однозначно найбільшого успіху досягла колекція Davidoff Cool Water, що викликала значний фурор у світі парфумерії. Загалом, кожен аромат Davidoff має неповторний характер, який пробудить у вас бажання жити більш активно.

Зіно Давидофф сам був майстром мистецтва життя. Він подорожував цілим світом, а кожен день його життя був сповнений пригод. І це все він переносив у свою творчість. Ім'я Davidoff означає радість, стиль, який непідвладний часу, та жагу до нового. Davidoff означає прожити життя на максимум.

Оцінка Davidoff Hot Water