Перейти до основного вмісту

Diptyque

Історія бренду diptyque починається в самому серці Парижа на бульварі Сен Жермен і поєднує долю трьох друзів, що мали однакову креативну пристрасть.

 

Засновники компанії — Крістіан Ґатро (Christiane Gautrot), Десмон Нокс-Літ (Desmond Knox-Leet) та Ів Куслан (Yves Couesland) — спочатку займалися зовсім іншими спеціальностями.

Перша з них була дизайнером інтер'єрів, другий — заробляв малюванням, а третій був театральним режисером і сценографом.
Трійця познайомилась, коли займалась дизайном тканин і шпалер для дизайнерських домів Liberty та Sanderson, а згодом вони разом відкрили власний шоу-рум для презентації своїх робіт. Ів став бізнес-консультантом; Десмон і Крістіан — творчою силою. Крок за кроком вони створювали унікальний простір, у якому, окрім дизайнерських декорацій, згодом почали з’являтись парфуми та аромати для дому. Відсутність досвіду в галузі парфумерії замінило їхнє натхнення та бажання. І їм це вдалось.
Їхня туалетна вода, названа просто L’eau, одразу отримала популярність серед клієнтів. Сьогодні в асортименті ароматів diptyque представлено декілька десятків засобів, більшість з яких були виготовлені у співпраці із провідними світовими парфумерами, такими як Фабріс Пеллегрін (Fabrice Pellegrin) і Олівія Джакобетті (Olivia Giacobetti). Парфуми Diptyque — чуттєві та п'янкі. Підкресліть свою сексуальну привабливість та відчуйте впевненість у собі.

весь текст скритий текст