Перейти до основного вмісту
Diptyque Philosykos туалетна вода унісекс
Diptyque Philosykos туалетна вода унісекс
Diptyque Philosykos туалетна вода унісекс
початкова нота
інжир, інжирний листок
нота серця
фікус
кінцева нота
кедр, мускус
Тип ароматуАроматичні, Древесний

Аромат, що нагадує прогулянку фіговими садами сонячної Греції.

Уявна подорож фіговим садом, місцем, сповненим неповторних ароматів. Подорож за рідкісними інгредієнтами і несподіваними поєднаннями. Спогад про літо на горі Пеліон у Греції. Все це – унісекс туалетна вода Diptyque Philosykos. Цей аромат є одою фікусу, свіжості зеленого листя, молочному смаку інжиру та землистому аромату білого дерева. Спогад про час, коли йдучи до моря ви прогулювалися залитими сонцем садами дикого інжиру.

  • духмяний деревний аромат для жінок і чоловіків
  • представлено на ринку в 1996 році
  • аромат інжиру у всій його красі

Склад аромату
Аромат Diptyque Philosykos розкривається медово-солодким ароматом інжиру в поєднанні із зеленим листям цього дерева. Серцем аромату є теплий деревний аромат кедра в поєднанні із тваринним мускусом. Ароматична композиція майстерно поєднує зелені та деревні нотки із солодкими, молочними та свіжими акцентами – вона свіжа, зелена і неймовірно природна.

Історія аромату
Аромат Philosykos натхненний грецькими фіговими деревами та спекотним грецьким літом. Грецькою мовою philosykos означає «друг фігового дерева». Цей аромат – це шлях, що поєднує минуле та майбутнє, традицію та авангард, це подорож у місце, сповнене не лише історією, але й новими ідеями. Diptyque Philosykos – це чудовий вибір не лише для поціновувачів аромату інжиру,– він сподобається всім, хто любить деревні ароматичні композиції з яскраво вираженими зеленими нотами.

DiptyquePhilosykos туалетна вода унісекс

2×
50 мл
4 720грн

4 в наявності | 9 440,00грн / 100 мл, з ПДВ | Код: DIP0666
1
Хочу дізнатися про гравіювання більше
кур’єр Нова пошта
середа 24.04.2024
Особисте отримання
понеділок 29.04.2024