Diva & Nice Cosmetics Professional, пензлик для нанесення освітлювача | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Diva & Nice Cosmetics Professional

пензлик для нанесення освітлювача

Diva & Nice Cosmetics Professional пензлик для нанесення освітлювача
Diva & Nice Cosmetics Professional пензлик для нанесення освітлювача
Diva & Nice Cosmetics Professional пензлик для нанесення освітлювача
MAX 530/06
101грн.

Код: DIV2055 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 22.08.2018

Про бренд Diva & Nice Cosmetics

Чеська компанія Diva & Nice Cosmetics, яку було засновано в 1994 році, спеціалізується на продажу декоративної косметики та аксесуарів (пудрениць, щіточок, пінцетів, ножиць, губок для макіяжу тощо). Але в її багатому асортименті ви можете знайти цілий ряд інших цікавих виробів.
Філософія Diva & Nice Cosmetics проста — постачати на ринок якісні та водночас фінансово доступні товари. Слід зазначити, що вже досить довго їй вдається цього дотримуватись. Великої популярності набули, наприклад, засоби для очей та накладні вії Diva & Nice Cosmetics. Особливої уваги заслуговують дизайнерські дзеркальця різної форми (у формі серця, овальні, квадратні...) та візерунків.  
Diva Косметика & Nice поступово стає синонімом краси та привабливості. Її продукція відрізняється простотою використання та високою функціональністю. Спробуйте її, та ви побачите, що не будете розчаровані! Бренд Diva & Nice Cosmetics, звичайно, зацікавить усіх тих, хто прагне досконалого неповторного зовнішнього вигляду, часто вибирає очима та хоче підкреслити свій власний стиль.

Menu