Перейти до основного вмісту

Догляд за обличчям узимку

Зимова пора негативно впливає на всі типи шкіри. Поєднання морозу, низьких температур і сухих, перегрітих приміщень призводить до того, що шкіра недостатньо насичується кров'ю, стає сухою, подразненою та втрачає еластичність, а її захисний шар стоншується. Вам це теж знайомо? У такому разі варто озброїтися якісною косметикою для зимової пори й додати до зимового догляду за шкірою захисний бальзам для губ або спеціальний колд-крем. Ваша шкіра неодмінно віддячить вам за це навесні!

Зволожувальний крем на зиму

З початком опалювального сезону замініть легкий крем для шкіри обличчя на щільніший зволожувальний крем із вищим вмістом олій. Він додасть висушеній морозом шкірі вологи, заспокоїть обвітрене від холоду обличчя та відновить його здоровий колір.

Не вірте міфам про те, що вода зі зволожувальних кремів замерзає на шкірі та призводить до її тріскання. Шкіра випромінює тепло навіть узимку, до того ж жирні компоненти кремів утворюють на ній плівку, яка її захищає.

весь текст скритий текст

Колд-крем від морозу

 

Найкращий зимовий крем для сухої шкіри обличчя — це, безумовно, cold cream чи колд-крем. Він не тільки живить шкіру, а й передусім захищає її від негативного впливу холодного повітря. Колд-крем позбавить вас від неприємного відчуття стягнутості та почервоніння, а також допоможе приборкати «зимове акне».

Колд-крем — це емульсія на основі води та олії, основними компонентами якої є бджолиний віск  або оливкова олія. Цікаво, що свою назву він отримав не від холодної пори року, а від відчуття легкого холоду, яке виникає під час його нанесення.

весь текст скритий текст

Зимовий крем для обличчя з SPF

 

Узимку також необхідно захищати шкіру від ультрафіолетового випромінювання. Незважаючи на те, що сонце ховається далеко за хмарами, а стовпчик термометра опускається нижче нуля, близько 80 % UVA- й UVB-випромінювання все ще проникає крізь хмари. Візьміть це до уваги, якщо плануєте зимову прогулянку або катання на лижах.

У горах сонячне випромінювання є особливо інтенсивним, тож варто придбати спеціальний зимовий сонцезахисний крем із захисним фактором щонайменше SPF 30. В ідеалі він також має містити компоненти, що посилюють захисний бар’єр шкіри, як-от сечовина або кераміди.

весь текст скритий текст

Захисний бальзам для губ на зиму

 

Узимку губи пересихають, тріскають і стають більш схильними до герпесу. Тому в цю пору свій косметичний арсенал слід доповнити бальзамом для губ. Найкращі зимові бальзами для губ містять такі поживні речовини, як вітамін Е, олія жожоба, олія дерева ші та бджолиний віск, який надійно захищає губи від морозу.

Потріскану шкіру губ раз на тиждень акуратно видаляйте за допомогою скрабу для губ, а опісля побалуйте їх живильною маскою.

весь текст скритий текст

Додатковий догляд за шкірою обличчя взимку

 

Знімаючи макіяж та очищуючи шкіру, не мийте обличчя гарячою водою. Це порушує захисний бар'єр шкіри та робить її більш чутливою до низької температури. Так само уникайте засобів для зняття макіяжу із вмістом спирту й іншими компонентами, що сушать шкіру. Замість них віддайте перевагу олійкам для зняття макіяжу та очищувальному молочку.

Один раз на тиждень зимовий догляд за шкірою варто доповнити ніжним пілінгом у поєднанні з маскою для обличчя, яка подбає про інтенсивне зволоження та заспокоїть подразнену морозом шкіру.

весь текст скритий текст