FOREO Luna™ Go for Menочищуючий електричний пристрій

FOREO Luna™ Go for Men очищуючий електричний пристрій
FOREO Luna™ Go for Men очищуючий електричний пристрій

Код: FOR0066 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Замовляйте продукцію на суму від 1300 грн та оберіть свій ідеальний подарунок у кошику. Акція діє до закінчення товарних запасів.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис продукту FOREO Luna™ Go for Men
Властивості

Очисна електрична щітка FOREO Luna™ Go for Men досконало позбавить вашу шкіру від забруднення, шкірного сала та відмерлих клітин шкіри.

Властивості:

  • усуває всі забруднення з обличчя
  • пом’якшує шкіру перед голінням
  • розроблено спеціально для чоловічої шкіри
  • глибоко очищує пори
  • робить шкіру гладкою та свіжою

Спосіб використання:
Детальна інформація щодо використання представлена в інструкції, яка входить в комплект.

Властивості

Тип шкіри обличчя
для всіх типів
тип пристрою
hа акумуляторі

Про бренд FOREO

FOREO представляє новий стандарт краси та здоров’я в галузі догляду за шкірою. Філософія бренду базується на переконанні, що якщо людина почувається чудово, тоді вона й виглядає чудово. Революційна система для очищення шкіри FOREO LUNA™, яку у 2013 році створила шведська фірма, дозволить вам неодноразово отримати задоволення від очищення.

Ультразвукові щітки FOREO виготовлені з гіпоалергенного непористого силікону, який забезпечує високу гігієнічність. Понад 8 тисяч ультразвукових імпульсів у хвилину та унікальний дизайн — це гарантія глибокого та дбайливого очищення шкіри. Після кожного використання ваше обличчя стане більш чисте, гладке та сяюче.

Ви можете обрати серед широкого асортименту продукції. Основну версію FOREO LUNA доповнює, наприклад, FOREO LUNA 2 з ефектом омолодження, компактна FOREO LUNA mini 2, LUNA go для подорожей або найменша — LUNA play. Популярною на сьогоднішній день є зубна щітка FOREO ISSA або аксесуари для масажу шкіри навколо очей FOREO IRIS.

Продукція FOREO підходить для різних типів шкіри. Вона доступна в багатьох кольорових варіаціях. Оберіть свою власну й ви!

Оцінка FOREO Luna™ Go for Men