Перейти до основного вмісту
GUERLAIN Shalimar туалетна вода для жінок
GUERLAIN Shalimar туалетна вода для жінок

GUERLAINShalimar туалетна вода для жінок

2×
4 920грн
Вигідніше на 39 %
90 мл
2 990грн

В наявності | Код: GUR0663
1
КУР´ЄР (Міст Експрес)
четвер 30.03.2023
Особисте отримання
вівторок 04.04.2023
Продукт дбає про довкілля.
Екологічний

Закохайтеся у вишуканий східний аромат так само, як індійський правитель у прекрасну принцесу Мумтаз-Махал 4 століття тому. Їхня романтична історія надихнула парфумера на створення жіночої туалетної води Guerlain Shalimar ще в 1925 році. Цей перший у історії орієнтальний аромат не втрачає популярності й сьогодні.

  • досконало чуттєвий східний аромат
  • для жінок, які прагнуть пробудити в собі чуттєвість
  • відображає справжню сутність жіночності

Склад аромату
На початкових нотах вас зачарує поєднання легких квіткових тонів і свіжого бергамота. Опісля на поверхню вирине ароматне тріо ніжних ірисових квітів, романтичного жасмину та традиційних троянд. Ідеальної цілісності аромату додають земляні акорди бобів тонка й екзотичний елемент стручків ванілі, які повністю розкриваються в тривалому шлейфі.

Історія аромату
Далекого 1925 року під час роботи над ароматом Guerlain Shalimar парфумер Жак Герлен (Jacques Guerlain) черпав натхнення з давньої легенди про кохання. У цій легенді розповідається про те, як індійський Шах Джахан побудував на доказ своєї любові до принцеси Мумтаз-Махал палац Тадж-Махал із чарівними садами Шалімар. Саме завдяки цій історії, 1925 року було створено перший орієнтальний аромат у світі сучасної парфумерії.

Склад

складбергамот, ірис, ваніль
Тип ароматуСхідні
Стійкістьупаковка багаторазового використання