Перейти до основного вмісту

Hawaiian Tropic

Про бренд Hawaiian Tropic

Обожнюєте засмагати та відчувати дотик сонячного проміння на своїй шкірі? Бренд Hawaiian Tropic, натхнений тропічними пляжами Гаваїв, стане вашим вірним супутником на все літо. Кожен продукт цього бренду подарує вам частинку енергії та радості, вкладеними у виготовлення цієї косметики.

 

Також бренд Hawaiian Tropic пропонує любителям сонця зручний пляжний одяг. Класичні моделі та якісний матеріал доповнюють виразні акценти у вигляді різноманітних малюнків і принтів. А засоби догляду для засмаги ще й мають унікальний тропічний аромат, що перенесе вас думками на гавайський пляж. Завдяки косметиці Hawaiian Tropic гарну бронзову засмагу для вашої шкіри гарантовано.

Справжній захист від сонячного проміння забезпечать класичний крем для засмаги Hawaiian Tropic і делікатна олійка для засмаги Hawaiian Tropic. Спортсмени оцінять спеціальний, ультралегкий спрей, який не лише надає високий рівень захисту, але й забезпечує надзвичайно тривалий ефект. А вкінці дня про вашу шкіру подбає зволожувальний крем для тіла після засмаги Hawaiian Tropic.

весь текст скритий текст